Szukaj
To lubię..piękne światełko na modelu i śliczny bałagan,naturalny ofc..,w kadrze.
Bardzo ładnie.![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
skóra ful wypas![]()
Skórzasty jest duży to tak łatwo nie ucieknie. nie to co te maleństwa.
Ładne naturalne światło.
Panczo
Kultowy bałagan w tle
No własnie.. KNŻ gra we Wrocku. 22.02.2009 (WFF) To nie jest reklama
.
. . . - - - . . .
Bla, bla, bla
W przypadku szczególnie ważnych fotografii, należy zawsze wykonać zdjęcia próbne i sprawdzić obraz, aby uzyskać pewność, że aparat funkcjonuje prawidłowo.
Skontaktuj się z nami