Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: "Oko w oko"

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar mike555
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    dolnośląskie
    Posty
    96

    Domyślnie "Oko w oko"

    W nawiązaniu poprzedniego kolegi - spotkanie oko w oko z tym oto "maleństwem".
    Starałem się jak najlepiej 'przykadrować', ale kolega miał multum możliwości schowania się.

    pozdrawiam, mike
    "Inspiracja istnieje, ale musi zastać cię przy pracy."

  2. #2

    Domyślnie

    To lubię..piękne światełko na modelu i śliczny bałagan,naturalny ofc..,w kadrze.
    Bardzo ładnie.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Skierniewice
    Posty
    32

    Domyślnie

    Skórzasty jest duży to tak łatwo nie ucieknie. nie to co te maleństwa.
    Ładne naturalne światło.
    Panczo

  5. #5

    Domyślnie

    Kultowy bałagan w tle

    No własnie.. KNŻ gra we Wrocku. 22.02.2009 (WFF) To nie jest reklama

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar mike555
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    dolnośląskie
    Posty
    96

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panczo Zobacz posta
    Skórzasty jest duży to tak łatwo nie ucieknie.
    Dzięki panowie.
    A ten gość miał gdzie "nurkować". Starałem się mu nie wchodzić w drogę, na ile mogłem.
    pozdrawiam, mike
    "Inspiracja istnieje, ale musi zastać cię przy pracy."

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikuś Zobacz posta
    Kultowy bałagan w tle

    No własnie.. KNŻ gra we Wrocku. 22.02.2009 (WFF) To nie jest reklama

    .
    jak to sie znalazlo w tym wątku to nie mam zielonego pojęcia... ja dodam tylko, że na gitarze zagra nie kto inny tylko sam Pan Lica! oj będzie się działo...

    pozdro
    W przypadku szczególnie ważnych fotografii, należy zawsze wykonać zdjęcia próbne i sprawdzić obraz, aby uzyskać pewność, że aparat funkcjonuje prawidłowo.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi-hao Zobacz posta
    jak to sie znalazlo w tym wątku to nie mam zielonego pojęcia... ja dodam tylko, że na gitarze zagra nie kto inny tylko sam Pan Lica! oj będzie się działo...

    pozdro
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi-hao Zobacz posta
    jak to sie znalazlo w tym wątku to nie mam zielonego pojęcia... ja dodam tylko, że na gitarze zagra nie kto inny tylko sam Pan Lica! oj będzie się działo...

    pozdro
    Dokładnie.. ja właśnie głównie dla dzwieków jego gitarrry idę posłuchać tego jazgotu.

    Powracając do zdjęcia, to naprawde ładna skóra

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •