Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Ocena HDR'a

  1. #1

    Domyślnie Ocena HDR'a

    Witam, mam małą prośbę do Was, mianowicie, jak oceniacie tego HDR'a nie mówię tutaj o kadrze czy o temacie zdjęcia tylko o samym "zrobieniu HDR'a" Czy wygląda sztucznie czy jak na HDR to może być?


  2. #2

    Domyślnie

    może być
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wigi Zobacz posta
    może być
    Dzięki, ale coś poprawić by się w nim przydało jeszcze? Ostatnio naczytałem się tych wątków na temat HDR'ów że już sam nie wiem

  4. #4

    Domyślnie

    pokaz z czego to bylo poskladane, bo cos mi sie wydaje ze tu i bez HDRa by sie dalo czy nie?
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  5. #5

    Domyślnie

    Standardowo z 3 zdjęć to było robione, -2,0,2 EV. Na zdjęciu z ekspozycja 0 EV niebo było niemalże całkowicie przepalone a i w cieniach za wiele szczegółów nie było, a jak chciałem z tego jednego zdjęcia wyciągnąć szczegóły w cieniach to nieprzyjemny szum powstawał, dlatego postanowiłem zrobić z 3 zdjęć jedno. No a zdjęcie jeszcze robione aparatem starszej generacji gdzie rozpiętość tonalna matrycy jest mniejsza jak w D3 czy D700

  6. #6

    Domyślnie

    jako HDR pasuje, ale widzisz ze galezie drzew sa lekko poruszone nieostre

  7. #7

    Domyślnie

    Generalnie może być, chociaż myślę że można byłoby trochę przyciemnić.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja w tym zdjęciu HDR-a nie widzę, a to znaczy, że dobrze wyszło. Można faktycznie delikatnie przyciemnić i bedzie git
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pershing Zobacz posta
    Ja w tym zdjęciu HDR-a nie widzę, a to znaczy, że dobrze wyszło. Można faktycznie delikatnie przyciemnić i bedzie git
    No to chyba dobrze mi wyszedł ale faktycznie troszkę za jasny. Dzięki za opinie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •