Witam, mam małą prośbę do Was, mianowicie, jak oceniacie tego HDR'a nie mówię tutaj o kadrze czy o temacie zdjęcia tylko o samym "zrobieniu HDR'a" Czy wygląda sztucznie czy jak na HDR to może być?