szukam przegladam i kombinuje i ciagle nic nie wiem, czekwam wlasnie na 70-200 2,8 wiec to bedzie najwieksze szklo jakie bedzie mialo sie zmiescic do plecaka. Potrzebuje plecaka gdzie wejdzie:
-d90 z gripem
- 70-200 2,8vr
- 12-24
-50
- czwarte szklo , poki co mam jeszcze 70-300 i 18-200 ale te pewnie bede sprzedawal kiedy dostane 70-200
-lampa
-drobne akcesoria ( karty, zabawki do szyczeszczenia i takie tam)
jesli ktos ma podobne zestawienie i uzywa czegos co moglby spokojniutko polecic to prosze o rekomendacje
k
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami