Szukam jakiegoś monopodu do fotografii sportowej (piłka nożna, siatkówka) "z krzesełka". Na na nim spoczywać D200 + grip + 80-200 2.8 fajnie by było gdyby można było też nim robić w pozycji "stojącej" (mam 188 cm wzrostu). Jakich monopodów używacie i ewentualnie polecielibyście ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami