Szukaj
W lekko przeostrzonym kierunku, ale jest bardzo ładnie.
Podoba mi się.
Ładnie wyszło. Można kolorek ?![]()
niezle Wojtku - nie bede sie czepial ,ladny kadr![]()
Ładnie jest jak dla mnie, ale ja się nie znambo dopiero kilka prób konwersji podjąłem do B&W.
Jakoś nie mam przekonania do B&W w krajobrazie. Zna ktoś jakichś tradycyjnych pejzażystów, którzy malowali by w B&W?
J.D.
ejd.superhost.pl
przeszopowane
widać wyraźne ślady po maskowaniu warstw
światło nie gra tak jak grać powinno
O Jezusie...no troszkę przedobrzył,ale to można naprawić .Kierunek jest OK..w kier.B&W,a nie szarobiałego...albo szarego całkiem..
Na tej focie wszystkiego się nie naprawi ,trzebaby od nefatywu zacząć...
Pzdr
Andrzej
...ale coś można...
http://www.iv.pl/images/ndpmaeeyrlgs7z5ek48j.jpg
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami