Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Post Mini panorama w B&W




    Jeszcze jedno podejście do B&W. Proszę o uwagi, czy zmierza to w dobrym
    kierunku, czy dać sobie spokój.

    Z góry dziękuję. Pozdrawiam Wojtek.
    Pozdro. Wojtek

  2. #2

    Domyślnie

    W dobrym...
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3

    Domyślnie

    W lekko przeostrzonym kierunku , ale jest bardzo ładnie.

    Podoba mi się.

  4. #4
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    W dobrym...
    Pzdr
    Andrzej
    Jestes minimalista w swoich wypowiedziach ? a zdjecie piekniutkie

  5. #5

    Domyślnie

    Ładnie wyszło. Można kolorek ?
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Motorniczy Zobacz posta
    Jestes minimalista w swoich wypowiedziach ? a zdjecie piekniutkie
    Proste było pytanie...prosta jest odpowiedż...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #7

    Domyślnie

    niezle Wojtku - nie bede sie czepial ,ladny kadr

  8. #8

    Domyślnie

    Ładnie jest jak dla mnie, ale ja się nie znam bo dopiero kilka prób konwersji podjąłem do B&W.
    Jakoś nie mam przekonania do B&W w krajobrazie. Zna ktoś jakichś tradycyjnych pejzażystów, którzy malowali by w B&W?

  9. #9
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    przeszopowane
    widać wyraźne ślady po maskowaniu warstw
    światło nie gra tak jak grać powinno

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr_ek Zobacz posta
    przeszopowane
    widać wyraźne ślady po maskowaniu warstw
    światło nie gra tak jak grać powinno
    O Jezusie...no troszkę przedobrzył,ale to można naprawić .Kierunek jest OK..w kier.B&W,a nie szarobiałego...albo szarego całkiem..
    Na tej focie wszystkiego się nie naprawi ,trzebaby od nefatywu zacząć...
    Pzdr
    Andrzej

    ...ale coś można...

    http://www.iv.pl/images/ndpmaeeyrlgs7z5ek48j.jpg
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •