Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Przede wszystkim linie pomocnicze, czyli jak rozumiem Grid, w momencie ustawienia go na On znika, na off pojawia się i wyświetla się równomiernie, ale podświetlony jest tylko jeden górny kwadracik (1/16), reszta jest matowa, tak jak przy wyciągniętej baterii, ale linie pomocnicze są widoczne.

    EDIT
    Przy lekkim przyciśnięciu migawki, ekran podświetla się na czerwono. Z tego co wiem, nie powinno tak być.
    Ostatnio edytowane przez Nina ; 26-12-2008 o 18:10

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nina Zobacz posta
    EDIT
    Przy lekkim przyciśnięciu migawki, ekran podświetla się na czerwono. Z tego co wiem, nie powinno tak być.
    Cały ekran świeci się na czerwono czy tylko linie siatki/punkt z którego pobierana jest ostrość? Bo jeśli tak to tak właśnie powinno być. A co do tego punktu z którego pobiera ostrość to możesz go zmienić za pomocą wybieraka pod prawym kciukiem, pewnie zablokowałaś pokrętło w pozycji "L-Lock" i dlatego nie można tego zmienić.

  3. #23

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że gdy mowa tu o "ekranie", to chodzi o matówkę, a gdy naciska się "migawkę", to chodzi o spust migawki?
    Krzysztof Paszkiewicz

  4. #24

    Domyślnie

    Naciskanie migawki zazwyczaj kończy się serwisem

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •