Przede wszystkim linie pomocnicze, czyli jak rozumiem Grid, w momencie ustawienia go na On znika, na off pojawia się i wyświetla się równomiernie, ale podświetlony jest tylko jeden górny kwadracik (1/16), reszta jest matowa, tak jak przy wyciągniętej baterii, ale linie pomocnicze są widoczne.
EDIT
Przy lekkim przyciśnięciu migawki, ekran podświetla się na czerwono. Z tego co wiem, nie powinno tak być.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami