Interesuja mnie opinie osob, ktore uzywaja, mialy do czynienia z zewstawem jak w temacie. Glownie chodzi mi o kwestie, czy powiekszenie (17-tka) i nieznaczne oddalenie oka (19tka) od wizjera wplywa jakos negatywnie na postrzeganie obrazu, np. trzeba mocno sie skupic, albo lekko poprzesuwac korpusem zeby obejrzec dokladnie robi kadru itp itd. Jednym slowem czsy w kombinacji jak powyzej dobrze i bez przeszkod widac caly kadr w wizjerze, czy tez zestaw j/w powoduje jakies mniejsze lub wieksze ograniczenia.
Wszelkie uwagi mile widziane.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami