Zobacz pełną wersję : Canon 7D
Bartek_902
26-06-2011, 20:28
Ja mam już od ponad roku po przesiadce z nikona , jestem zadowolony i raczej złego słowa nie powiem ... razem z 5dmkII są dobrym duetem :)
http://www.dpreview.com/news/2012/06/28/Canon-EOS-7D-firmware-v2-major-update
Pawel Pawlak
28-06-2012, 13:47
przyznamm że panowie z canon mi zaimponowali - nowy soft potrafił zwiększyć bufor - z 15 do 25RAWów ?!
oby tak chłopaki z Nikona podziałali i zwiększyli szybkość zapisu w d800 ;)
Moze to znak, ze nie bedzie 7dmkII ;) ale firmware fajny, tylko czemu trzeba bylo czekac 3 lata (dobra, 3 lata temu wyszla puszka to przyjmijmy dwa lata na nowy firmware :D)? Wystarczy, ze czekaja na 1Dx prawie rok :D
przyznamm że panowie z canon mi zaimponowali - nowy soft potrafił zwiększyć bufor - z 15 do 25RAWów ?!
oby tak chłopaki z Nikona podziałali i zwiększyli szybkość zapisu w d800 ;)
Pewnie w końcu zaczęli trzymać dane w RAM na 12/14 bitach zamiast wypełniać do słowa.
Odgrzebuje, moze komus sie przyda ;)
http://www.dpreview.com/news/2013/08/05/impressive-raw-video-sample-from-eos-7d-using-magic-lantern
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.