Zobacz pełną wersję : Ciekawsze błędy :>
z ogłoszenia na naszej giełdzie:
"Sprawny, celny i ostry.Egzęplaż "
Perełka! Patrz, zajrzałem nawet do tego wątku i nie zauważyłem takiego skarbu :)
Psychotrop
04-03-2012, 17:20
bo poprawiłem :)
bo poprawiłem :)
Poprawiłeś dziś, a ja w wątku byłem niedługo po publikacji, ale w oczy rzucił mi się tylko błąd w tytule ogłoszenia ;)
nawet patrząc przez pryzmat kątu pod jakim zastały wykonane
Ciekawe co widać gdy się patrzy przez pryzmat kątu? :)
Coś z forumowej giełdy:
"2. opis wyglądu przedmiotu:
a) pewnie jakieś minimalne ślady używalności się znajdą ale z czystym sumieniem stwierdzam, że obiektyw jest w bdb stanie (...)"
Z dyskusji "Co wybrać? D90 czy D5100?":
"Cobyscie bardziej polecali biorac pod uwage, ze do body bede mial 1 szklo
Nikor 35 1,8
Czy Tamron 17-50 2,8
Troche czytalem opinii, ale nie za wiele one mi jeszcze mowia. Przy N35 chyba z zoomu zbytnio nie pokorzystam, a Tamron nadaje sie rowniez do zooma, z tego co czytalem (chyba, ze to o cos innego chodzilo)."
Z RPA, RIMEX o filtrze połówkowym:
"Filtr Marumi GC-GRAY
Filtr Marumi GC-Gray jest podzielony na części w kolorze szarym i bezbarwnym z płynnego przejścia między nimi.
Filtr Marumi GC-Gray zmniejszają jasność nieba, całkowicie bez ingerencji w barwach której, w wyniku otrzymasz równomiernie oświetlone i wyważony obraz.
Zastosuj filtr Marumi GC-Gray w fotografii krajobrazowej do przyciemnić jasnych obszarach kadru.
Całej produkcji filtrów Marumi cykl wyprodukowany w Japonii"
Niby zwykła literówka, ale jaka dowcipna… :mrgreen:
(…) Moim sromnym zdaniem wybor trafny (…)
Niby zwykła literówka, ale jaka dowcipna… :mrgreen:
:mrgreen: :lol:
... posiadaczy luszczanek ...
:)
Niby zwykła literówka, ale jaka dowcipna… :mrgreen:
No i po tym użyszkodnik poprosił o usunięcie konta z forum...
No i po tym użyszkodnik poprosił o usunięcie konta z forum...Ze wstydu, czy po reakcji uczestników wątku?
Ze wstydu, czy po reakcji uczestników wątku?
A tego to już nie wiem...
Ale potwierdza to słuszność mojego zamysłu, aby przytaczać tu "kwiatki" bez wskazania na autora.
capt.Nemo
03-08-2012, 23:02
A tego to już nie wiem...
Ale potwierdza to słuszność mojego zamysłu, aby przytaczać tu "kwiatki" bez wskazania na autora.
Poprawiasz innych a sam wykładasz się na prostych rzeczach... nie zaczyna się zdania od " Ale " !!!
No i po tym użyszkodnik poprosił o usunięcie konta z forum...
Tutaj już pełna porażka... zacząć zdanie od " No " ?! Powiem szczerze.... odważnie ! :-)))
Poprawiasz innych a sam wykładasz się na prostych rzeczach... nie zaczyna się zdania od " Ale " !!!
Tutaj już pełna porażka... zacząć zdanie od " No " ?! Powiem szczerze.... odważnie ! :-)))
To jak już sobie wytykamy - spacje przed znakami zapytania i wykrzyknikami? Tudzież cudzysłowem? Odważnie :razz:
capt.Nemo
03-08-2012, 23:26
To jak już sobie wytykamy - spacje przed znakami zapytania i wykrzyknikami? Tudzież cudzysłowem? Odważnie :razz:
...cóż za szczegółowość ! :-) Szkoda tylko, że nie dostrzegasz jednej małej, lecz bardzo ważnej kwestii, ja nie wytykam błędów innym użytkownikom forum, lecz tylko jednemu ! :-) Ekonet to robi, lecz sam nie pisze w sposób na tyle poprawny, aby upoważniało go to do poprawiania innych ! :-) Powiem tak: " Ambicja bez wiedzy jest jak łódz na suchym lądzie " Mam nadzieję, iż Pan Ekonet przemyśli sprawę, zainwestuje w korepetycje i dopiero wówczas zacznie nauczać innych. :-)
Poprawiasz innych a sam wykładasz się na prostych rzeczach... nie zaczyna się zdania od " Ale " !!!
Tutaj już pełna porażka... zacząć zdanie od " No " ?! Powiem szczerze.... odważnie ! :-)))
Gdzieś to wyczytał? W jakiejś biblii satanistów czy jak?
Oto przykład, jak ślepe stosowanie się do niezrozumianych reguł prowadzi na manowce.
Ale ja Cię chyba znam, tyś dawny "wielbiciel" admina i wszelkiej "władzy" forumowej, wrocławski niby-znajomy wirtualny, vodafonem kiedyś nazywany; tak mi się kojarzysz nieodparcie. :mrgreen:
capt.Nemo
04-08-2012, 09:31
Gdzieś to wyczytał? W jakiejś biblii satanistów czy jak?
Oto przykład, jak ślepe stosowanie się do niezrozumianych reguł prowadzi na manowce.
Heh... widzę, że zamiast do szkoły podstawowej, śmigałeś na wagary ! :-)
Napisałeś:
A tego to już nie wiem...
Ale potwierdza to słuszność mojego zamysłu, aby przytaczać tu "kwiatki" bez wskazania na autora.
Powinno być tak:
A tego to już nie wiem, ale potwierdza to słuszność mojego zamysłu, aby przytaczać tu "kwiatki" bez wskazania na autora.
Dlaczego ? Ponieważ dopuszczalne jest użycie słowa " ale " na początku zdania tylko w przypadku gdy:
Wyraz ten na początku zdania jest nawiązaniem do wcześniejszego tekstu, więc jego sensowne użycie zakłada, że wcześniejszy tekst istnieje. Jeśli kioskarzowi powie Pan „Dzień dobry. Ale ja poproszę zapałki”, to funkcja owego " ale " nie będzie jasna, tak jak było to w Pana przypadku, gdyby jednak kioskarz podał Panu gazetę zamiast zapałek, to Pańskie „Ale ja poproszę zapałki” byłoby jak najbardziej stosowne. Ogólnie jednak powinno się unikać "Ale " na początku zdania, jak twierdzi prof Miodek, należy przyjąć ze nie rozpoczyna się zdania od " Ale" :-)
Ale ja Cię chyba znam, tyś dawny "wielbiciel" admina i wszelkiej "władzy" forumowej, wrocławski niby-znajomy wirtualny, vodafonem kiedyś nazywany; tak mi się kojarzysz nieodparcie. :mrgreen:
Pięknie, teraz to już Cię poniosło... Vodafone, kto to jest ? Mieszkam w Świnoujściu a nie we Wrocławiu, więć jak mogę być Twoim wrocławskim wirtualnym znajomym ?! :-) :-) :-)
Heh... widzę, że zamiast do szkoły podstawowej, śmigałeś na wagary ! :-)
Głupota też jest sposobem używania mózgu, więc nie odmawiaj mi do tego prawa.
W której szkole nauczyli Ciebie, Mistrzu Pisowni, że przed wykrzyknikiem i po cudzysłowie otwierającym używamy spacji? Jakbyś nie wiedział - spacja to taki największy klawisz na klawiaturze, zazwyczaj pośrodku, jego użycie powoduje wstawienie odstępu.
dopuszczalne jest użycie słowa " ale " na początku zdania tylko w przypadku gdy:
Wyraz ten na początku zdania jest nawiązaniem do wcześniejszego tekstu, więc jego sensowne użycie zakłada, że wcześniejszy tekst istnieje. Jeśli kioskarzowi powie Pan „Dzień dobry. Ale ja poproszę zapałki”, to funkcja owego " ale " nie będzie jasna, tak jak było to w Pana przypadku, gdyby jednak kioskarz podał Panu gazetę zamiast zapałek, to Pańskie „Ale ja poproszę zapałki” byłoby jak najbardziej stosowne. Ogólnie jednak powinno się unikać "Ale " na początku zdania, jak twierdzi prof Miodek, należy przyjąć ze nie rozpoczyna się zdania od " Ale" :-)
I tu zaprzeczyłeś sam sobie (chwilowo pominę błędy interpunkcyjne, które tu zrobiłeś, Mistrzu), gdyż to, co pisałem i co zacytowałeś, stanowi właśnie takie zdania powiązane.
Jeszcze raz Ci mówię - zostaw te reguły, bo ich wkuwanie spowodowało u Ciebie widoczne uszkodzenia i ta rozsypanka myśli staje się uciążliwa. Może się to przerodzić w skłonności do samouszkodzeń i w moczenie nocne, skoro już teraz powoduje publiczną agresję.
I nie wysilaj się, nie zostaniesz tu moderatorem, na pewno nie przy obecnych "władzach", a już na pewno nie przy tak nieudolnej i wydukanej polszczyźnie, którą reprezentujesz.
Pięknie, teraz to już Cię poniosło... Vodafone, kto to jest ? Mieszkam w Świnoujściu a nie we Wrocławiu, więć jak mogę być Twoim wrocławskim wirtualnym znajomym ?! :-) :-) :-)
Masz nas za głupków, a tego nie lubimy. Nadajesz z Wrocławia, a nie żadnego Świnoujścia. Nie wiem, po co wracałeś, skoro tak nienawidzisz tego miejsca, admina, Sailora i wielu innych? Zwrot "poniosło cię" też jest charakterystyczny dla Vodafone. ;)
Nie wniosłeś tu nic pożytecznego. Nie wracaj.
Rafał_Sz
10-08-2012, 11:14
;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://inprl.pl/media/thumbnail/25/c9/25c9fbfead57dfaa545efac8c6c3278b.jpg)
Celeborn
10-08-2012, 13:58
Mocne
RobertMiernik
10-08-2012, 14:06
Pewnie za picie alkoholu w miejscu publicznym...
Boryszuk
10-08-2012, 14:47
Pewnie za picie alkoholu w miejscu publicznym...
Ja kiedys dostalem za "sporzywanie alkocholu" ;)
Boryszuk
27-08-2012, 20:33
Ceny podlegają rozsądnym negocjacją.
Ą, Ę, bułkę przez bibułkę... ;)
Mistrzowie języka polskiego pomogą Ci napisać pracę. :mrgreen:
Dziś możemy poszczycić się współpracą z najlepszymi redaktorami i korektorami w tej branży.
Zgrany i doświadczony zespół naszych redaktorów pomoże w stworzeniu jedynej w swoim rodzaju, niepowtarzalnej i na prawdę wartościową pracę.
Sendilkelm
09-11-2012, 15:13
Z naszego forum :)
Chcesz pstrykac dzieci, cisnij na porodowke, laz po przeczkolach
Przeczące koła?
Długo czekałem i mam: "Opaczność Boża (http://wiadomosci.onet.pl/temat/katastrofa-smolenska/ekshumacje-dwoch-ofiar-katastrofy-smolenskiej,1,5301853,wiadomosc.html)". ;)
RomanZWrocławia
12-11-2012, 09:40
Auuuu ....
Psychotrop
12-11-2012, 20:13
Długo czekałem i mam: "Opaczność Boża (http://wiadomosci.onet.pl/temat/katastrofa-smolenska/ekshumacje-dwoch-ofiar-katastrofy-smolenskiej,1,5301853,wiadomosc.html)". ;)
Krzychu, "zrzuta ekranu" (nie na podłogę oczywiście) powinieneś był zrobić ;)
poprawiły już złośliwce jedne :/
Reanimacja tematu.
podobają mi się gównie za ciekawe kadry
No to wszystko prawda jest, wiec czemuj nie wrocic do tradycji AO i nie zaczac dawac zdjeńć aparatow ?
Własnym oczom nie wierze. Zastanawiam się czy to na poważnie.
miron19j
04-02-2013, 22:22
Własnym oczom nie wierze. Zastanawiam się czy to na poważnie.
ale to przecież w AO było. A tam takie coś to na porządku dziennym jest.
Oczywiście jako swoisty rodzaj humoru:-)
ale to przecież w AO było. A tam takie coś to na porządku dziennym jest.
Oczywiście jako swoisty rodzaj humoru:-)
Aha... :) To w takim razie mocno nie mój rodzaj humoru ;)
Sendilkelm
17-04-2013, 11:48
Myslalem, ze zdjecie jest dobre skoro wykladowca mnie kierowal i pokzywal roznego typu oswietlenie, a jezeli mnie pamiec nie myli, nie wspominal nic, ze jest zle. Jestem tak na dobra sprawe u progu fotografii, wczesniej kompaktowki, teraz na powaznie i to jeszcze z lustrzanka. Ciesze sie, ze tu uswiadomiono mnie o blendach. Czuje sie troche zalmany bo to moje drugie kiepskie foto tutaj...
Na forum fotograficznym można się dużo dowiedzieć o blendach. :)
login_87
17-04-2013, 12:09
Na forum fotograficznym można się dużo dowiedzieć o blendach. :)
:D czytałem wcześniej ten post ale jakos nie zauwazylem tego :D
Mnie na studiach Ukrainka uczyła j. angielskiego ale jej akcent był niesamowity i na początku nie mogliśmy zrozumieć, co mówiła albo co to takiego "apieratorzy" (operatory) albo słowo "niesmieczne" (nieśmieszne). Było tego więcej. Ale uczyła rewelacyjnie, była świetnym wykładowcą i sporo mi w głowie zostało, bardzo miło ją wspominam. Z czasem weszło nam to w słuch i było łatwiej.
Odnośnie zabawy z naszym ojczystym językiem, to ja kiedyś miałem głupawkę z kimś i się ścigaliśmy na błędy na GG.
Co nieco pamiętam (możę tu już było ;)): rzułf, musk, hlep, bółka, japko, żodkiefka, rzarufka, shap, gwuść, wuoncznig, zópa, gróżka, hińczyg, móżtarda, nusz, łyszka, dżwi, pszycizg, piniondze, kóbeg, bonk, jaszczomb, jażembina, łańcószeg, statóedka, kretki, dłógopiz...
Chodzi mi tylko o to żeby ci którzy zarabiają tym na życie płacili normalną kasę za subskrybcje a nie jechali np. na wersji chociażby studenckiej ci bardziej utrzciwi ...
Nie jestem jakims purysta jezykowym, ale czasami i mnie cos zadziwia :wink:
A już myślałem że wątek podupadnie... Dzięki Mycza :)
1 fajną z tą dzownica, 2 interesująca przez płot.
Rafał_Sz
16-07-2013, 16:05
90% ludzi nie umiałabym pomyśleć o przyszłości dlatego te 700-900 będzie zbawienne. Ja bym odłożyła, zainwestowała, żeby miec coś na przyszłość ale większość ludzi tak nie myśle, dlatego ktoś musiał myśleć o nich i inni przez to cierpią. Niestety wchodzi też cała biurokrecja która zjada połowe tych pieniędzy, ale z tym i tak nic nie zrobimy...To przez "biurokrecje". ;)
Psychotrop
29-07-2013, 14:37
nie kaleczyć polska mowa, bo to grzecha narodowa ;)
Co powiecie o HP Pavilion 23XI? Widziałem ten monitor w sklepie i myślałem, ze nie działa, a nim naklejona jest naklejka. Wygladal zaskakujaco dobrze, ale jak to
w praktyce porównując go do starszego zzr22w(nie do Eizo)?
z wątków "komputrowych" ;)
Pumexior
30-08-2013, 14:01
Odkopie :) Widzieliście coś takiego, jak re-mąt? :D
http://allegro.pl/samurai-1-3-wersja-turistik-zarejestrowany-sprawny-i3508950957.html
RobertMiernik
30-08-2013, 14:07
Odkopie :) Widzieliście coś takiego, jak re-mąt? :D
http://allegro.pl/samurai-1-3-wersja-turistik-zarejestrowany-sprawny-i3508950957.html
Zwyczajnie i po prostu fachura który go naprawiał, w zasadzie nie naprawiał tylko mącił, więc teraz trzeba tą naprawę poprawić, więc re-mącić, i powinno być cacy...
włączenie VR w obiektywie zmienia się dziwkę lustra/migawki na bardziej "klapiący"
Piękne!
Rafał_Sz
25-10-2013, 21:22
Ręce opadają...
"Korepetycje i kursy maturalne oraz gimnazjalne ze wszystkich przedmiotó proponuje Centrum Korepetycji w Jeleniej Górze ul. Armii Krajowej 1 Ip. /nad Apteką// Do dyspozycji nauczyciele zwieloletnim doświadczniem .Zapraszamy."
http://tablica.pl/oferta/kursy-maturalne-i-gimnazjalne-ID3IXMl.html#e80a71126b;promoted
Boryszuk
30-10-2013, 19:54
O jeny...
A tak wo gule
Nasze forumowe.
Przecież maż już coś podobnego: http://www.ceneo.pl/16215696
Mistrzostwo...
"Witam.Jestem tu nowy.Mam na imię ....... Aktualnie mam aparat Sony A330 myślę nad zakupem Nikona D90 z obiektywem 18-105mm narazie później 70-300mm.Zdjęcia robię od około 5 lat znam się sporo na obróbce i Samym Fotografowaniu.Głównie chodzi mi o jakość samego w sobie zdjęcia.Dodam również że Głownie Fotografuje Motoryzacje oraz kolej czyli obiekty ruchome Najczęściej w dzień ale w nocy też się zdarza.Sony A330 nie pozwala wogule na robienie zdjęć w nocy bo jest niesamowity Szum.Oczekuję od was opinii czy warto czy nie? może inny model.Ale tylko NIKON wchodzi w grę."
Też ładnie.
Ręce opadają...
"Korepetycje i kursy maturalne oraz gimnazjalne ze wszystkich przedmiotó proponuje Centrum Korepetycji w Jeleniej Górze ul. Armii Krajowej 1 Ip. /nad Apteką// Do dyspozycji nauczyciele zwieloletnim doświadczniem .Zapraszamy."
http://tablica.pl/oferta/kursy-maturalne-i-gimnazjalne-ID3IXMl.html#e80a71126b;promoted
A oto ciąg dalszy:
Twoja odpowiedź
Poniżej Wasz własny tekst. Pozostaje pomyśleć, czy Wasza pomoc i zdobyte w ten sposób wykształcenie są cokolwiek warte... Obawiam się, że wątpię. Co najmniej siedem błędów...
Krzysztof Paszkiewicz, Wrocław
"Korepetycje i kursy maturalne oraz gimnazjalne ze wszystkich przedmiotó proponuje Centrum Korepetycji w Jeleniej Górze ul. Armii Krajowej 1 Ip. /nad Apteką// Do dyspozycji nauczyciele zwieloletnim doświadczniem .Zapraszamy."
Data: wczoraj, 19:32 elaskiba54 Ogłoszenia tego użytkownika
Przepraszam Pana bardzo za nie komfortową sytuację przy czytaniu naszego ogłoszenia. Rzeczywiście nie zwrócono uwagi na podstawowe błędy gramatyczne w tekście ogłoszenia . Na przyszłość postaramy się tego unikać. Z wyrazami szacunku .Centrum Korepetycji w Jeleniej Górze.
Zablokuj użytkownika
Data: wczoraj, 19:35 Twoja odpowiedź
Mimo wszystko życzę sukcesów. Aha - "niekomfortowo" piszemy łącznie.
KP
Data: wczoraj, 19:41 elaskiba54 Ogłoszenia tego użytkownika
Tym razem sfiksował mój komputer, podkreślił na czerwono i straciłam pewność siebie .Przepraszam.Czuję się w dalszym ciągu niekomfortowo.
Rafał_Sz
07-11-2013, 09:43
Wymiękam. :)
"mój beagel Nefi umie pare sztuczek śiat łapa leżec goń szukaj szukaj gryż napzszyklad galąść nie ludzi puść daj głos aport. Mieszkam w pobliżu lasku dlatego czesto mi pszynosi barzantty i zająca lecz zawsze jak ide gdzieś sam to wyje wyje i skiałczy nawet przez 30 min. ajak zlapie trop to straszliwie ujada. koczham ją i tą rase i niechciał bym juz nigdy mieć innego psa chyba że drugiego beagla!"
:mrgreen:
"mój beagel Nefi umie pare sztuczek śiat łapa leżec goń szukaj szukaj gryż napzszyklad galąść nie ludzi puść daj głos aport. Mieszkam w pobliżu lasku dlatego czesto mi pszynosi barzantty i zająca lecz zawsze jak ide gdzieś sam to wyje wyje i skiałczy nawet przez 30 min. ajak zlapie trop to straszliwie ujada. koczham ją i tą rase i niechciał bym juz nigdy mieć innego psa chyba że drugiego beagla!"
:mrgreen:
Dżizas, gdzieżeś to upolował? U nas?
"mój beagel Nefi umie pare sztuczek śiat łapa leżec goń szukaj szukaj gryż napzszyklad galąść nie ludzi puść daj głos aport. Mieszkam w pobliżu lasku dlatego czesto mi pszynosi barzantty i zająca lecz zawsze jak ide gdzieś sam to wyje wyje i skiałczy nawet przez 30 min. ajak zlapie trop to straszliwie ujada. koczham ją i tą rase i niechciał bym juz nigdy mieć innego psa chyba że drugiego beagla!"
:mrgreen:Like!
.:Gerard:.
11-11-2013, 23:30
No co .... Amerykanie maja "akcent-y" a my swoje gwary, dialekty :D
Daliscie rade to plynnie przeczytac ?
.... Nie sczaiłem ....
:)
... W deklu wyciołem otwór ..... Mój patent :smile:
:)
Może to otwór na jakiegoś ciołka. ;)
Ałć
... Pewnie sikawkowy dziala :-) sorki Maryla ze to pod twoim postem ale glupote nalezy tempici :-)
Dżizas, gdzieżeś to upolował? U nas?
Na YT, pod jakimś filmem o najlepszych psich nosach ;)
KONTENER Z WINDOM
http://allegro.pl/ducato-jumper-kontener-z-windom-i3726990028.html
Samochód dostawczy marki Mercedes Sprinter uległ wypadkowi na moście Poniatowskim, który po przybyciu Straży Pożarnej znajdował się na lewym boku.
Most na boku - to musiał być widok...
FHR, dopisz może sobie jeszcze do stopki "przynajmniej" nie równa się "bynajmniej"! ;)
FHR, dopisz może sobie jeszcze do stopki "przynajmniej" nie równa się "bynajmniej"! ;)
Nie mogę, bo limit znaków przekroczony ;) Póki co potrwa jeszcze lekcja nr 1 ;)
Nowa funkcja Łukasza Piszczka w drużynie - zadowy: http:// http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/borussia-dortmund-hertha-berlin-porazka-i-fatalny-koniec-roku-zolto-czarnych/fx5h9 (http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/borussia-dortmund-hertha-berlin-porazka-i-fatalny-koniec-roku-zolto-czarnych/fx5h9)
Rafał_Sz
22-12-2013, 15:18
Tablica. pl
.Do sprzedania mam pozostałość po małej gastronomi tj duży pochłaniacz około 2 m długi 1,2 m wys z półką na przyprawy całość z kfasiak , zmywarka ze zmywakiem gastronomiczna , zlew głęboki 40 cm dwukomorowy kfasiak
Nowa funkcja Łukasza Piszczka w drużynie - zadowy: http:// http://eurosport.onet.pl/pil...czarnych/fx5h9
Oops! Google Chrome could not find http. A co to była za funkcja?
Do sprzedania mam pozostałość po małej gastronomi tj duży pochłaniacz około 2 m długi 1,2 m wys z półką na przyprawy całość z kfasiak , zmywarka ze zmywakiem gastronomiczna , zlew głęboki 40 cm dwukomorowy kfasiak
Pozostałości wypadłoby zakopać. Tylko kfasiak glebę może zatruć...
Oops! Google Chrome could not find http. A co to była za funkcja?
Toć mówię, że zadowy. ;)
Napisali jasno: "Lukasz Piszczek zadowy zaczął na ławce rezerwowych".
Oops! Google Chrome could not find http. A co to była za funkcja?
Działa link ładnie, tylko 2x http jest w oryginalnym poście :]
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/borussia-dortmund-hertha-berlin-porazka-i-fatalny-koniec-roku-zolto-czarnych/fx5h9
Rafał_Sz
02-01-2014, 19:44
Tablica.pl
"Posiadam na sprzedaż wykrywacz metali . Dofinonsowany, 300 godzin pracy biez dolodowania. Przerobiony na 2 Aku na 9v. Dodatkowo 2 Baterii, ladowarka, waliska. W jednym Aku 2 baterii po 9v. 2 kabli osobno na zasilanje cewki i modula. Stan Nowy, nieurzywany w terenie/ brak czasu/. Wszystko Działa w 100 %, Dyskriminacja, kolor. i resztę. Durży zasięg przy przce w terenie. W zestawie posiadam jeszcze instrukcję obsługi . Więcej informacji pod podanym numerem .
"
tablica.pl/i/oferta/sprzedam-wykrywacz-metali-dofinonsowany-ID4t7uH.html?code=38db73778b
Masz blisko, jedź i zrób tam porządek. :mrgreen:
Rafał_Sz
03-01-2014, 00:29
Mysłakowice - to teren Alfa. ;-)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/4/mqeh.jpg)
Poziom MASTER - dwa potężne błędy ortograficzne w jednym wyrazie. :mrgreen:
To jeden czeski błąd po prostu. ;)
Za miesiąc, półtorej...
Nie wiem skąd się bierze odmiana miesiąca, jakby był on rodzaju żeńskiego. Ostatnio także w telewizji to wychwyciłem kilkukrotnie. Masakra, a wystarczy chwilę pomyśleć.
http://allegro.pl/nikkor-nikon-14-24mm-2-8g-ed-af-s-1-rok-renkojmi-i4050073325.html
Że tak spytam o co chodzi?
Rafał_Sz
13-03-2014, 02:57
Że tak spytam o co chodzi?
Oj, bo do renkoczynów dojdzie...
;-)
Cytat z dzisiejszego wydania papierowego "Rzeczpospolita":
Artykuł "Polacy oswojeni ze smart TV":
"Wyposażenie telewizorów 4K w mechanizm tzw. abscalingu pozwala podnieść jakość obrazu ....."
:)
"Program nie został przyjęty przez radę wierzycieli, składającą się z ponad 30 dłużników." (tutaj (http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16375394,Chlodnia_Olsztyn_zbankrutowala__ Nie_pomogla_I__Pavlovic.html?biznes=wroclaw#BoxBiz Txt))
KaleidoStar
14-08-2014, 00:19
Nie wiem czy do tego wątku, ale kilka dni temu miałam okazję pooglądać telewizję i pani jakaś taka szpecjalistka od czegoś, nie pamiętam już czego, mogło mieć związek z socjologią.. opowiadała o obrazku, który po śmierci Wiliamsa ludzie sobie przesyłają, szerują....
http://oi60.tinypic.com/11i0a38.jpg
Ah, ten dzisiejszy poziom dziennikarstwa...
Dobry temat ;)
To ja coś z własnego podwórka. Jakiś czas temu dostałem opis uszkodzenia drukarki wielkoformatowej:
Machine can't be switched on or off.
Czyli po naszemu: maszyny nie da się ani włączyć, ani wyłączyć. Ktoś odkrył stan pośrdeni pomiędzy On i Off :mrgreen:
dziękuję wam bardzo za pomoc, kalibrować raczej nie bendę, pozbendę sie 35 i przesiondę na 50 lepsza do portretu
Opad wszystkiego...
Boryszuk
08-02-2015, 13:22
Ciekawe czy ma blędę? :)
o rzesz trupa odgrzebal...
Masz podpis akurat pasujący do tematu.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.