PDA

Zobacz pełną wersję : Ciekawsze błędy :>



Strony : 1 2 3 [4]

FHR
04-03-2012, 17:06
z ogłoszenia na naszej giełdzie:
"Sprawny, celny i ostry.Egzęplaż "

Perełka! Patrz, zajrzałem nawet do tego wątku i nie zauważyłem takiego skarbu :)

Psychotrop
04-03-2012, 17:20
bo poprawiłem :)

FHR
04-03-2012, 18:09
bo poprawiłem :)

Poprawiłeś dziś, a ja w wątku byłem niedługo po publikacji, ale w oczy rzucił mi się tylko błąd w tytule ogłoszenia ;)

FHR
10-03-2012, 00:40
nawet patrząc przez pryzmat kątu pod jakim zastały wykonane

Ciekawe co widać gdy się patrzy przez pryzmat kątu? :)

jo44
11-05-2012, 16:26
Coś z forumowej giełdy:

"2. opis wyglądu przedmiotu:

a) pewnie jakieś minimalne ślady używalności się znajdą ale z czystym sumieniem stwierdzam, że obiektyw jest w bdb stanie (...)"

jo44
19-05-2012, 08:17
Z dyskusji "Co wybrać? D90 czy D5100?":

"Cobyscie bardziej polecali biorac pod uwage, ze do body bede mial 1 szklo
Nikor 35 1,8
Czy Tamron 17-50 2,8

Troche czytalem opinii, ale nie za wiele one mi jeszcze mowia. Przy N35 chyba z zoomu zbytnio nie pokorzystam, a Tamron nadaje sie rowniez do zooma, z tego co czytalem (chyba, ze to o cos innego chodzilo)."

jo44
12-06-2012, 09:28
Z RPA, RIMEX o filtrze połówkowym:

"Filtr Marumi GC-GRAY

Filtr Marumi GC-Gray jest podzielony na części w kolorze szarym i bezbarwnym z płynnego przejścia między nimi.

Filtr Marumi GC-Gray zmniejszają jasność nieba, całkowicie bez ingerencji w barwach której, w wyniku otrzymasz równomiernie oświetlone i wyważony obraz.

Zastosuj filtr Marumi GC-Gray w fotografii krajobrazowej do przyciemnić jasnych obszarach kadru.

Całej produkcji filtrów Marumi cykl wyprodukowany w Japonii"

kazwita
12-06-2012, 19:50
Niby zwykła literówka, ale jaka dowcipna… :mrgreen:


(…) Moim sromnym zdaniem wybor trafny (…)

thorcik
12-06-2012, 23:36
Niby zwykła literówka, ale jaka dowcipna… :mrgreen:

:mrgreen: :lol:

pinio
26-06-2012, 11:52
... posiadaczy luszczanek ...

:)

ekonet
27-06-2012, 09:11
Niby zwykła literówka, ale jaka dowcipna… :mrgreen:
No i po tym użyszkodnik poprosił o usunięcie konta z forum...

stig
27-06-2012, 09:16
No i po tym użyszkodnik poprosił o usunięcie konta z forum...Ze wstydu, czy po reakcji uczestników wątku?

ekonet
27-06-2012, 09:18
Ze wstydu, czy po reakcji uczestników wątku?
A tego to już nie wiem...

Ale potwierdza to słuszność mojego zamysłu, aby przytaczać tu "kwiatki" bez wskazania na autora.

capt.Nemo
03-08-2012, 23:02
A tego to już nie wiem...

Ale potwierdza to słuszność mojego zamysłu, aby przytaczać tu "kwiatki" bez wskazania na autora.

Poprawiasz innych a sam wykładasz się na prostych rzeczach... nie zaczyna się zdania od " Ale " !!!


No i po tym użyszkodnik poprosił o usunięcie konta z forum...

Tutaj już pełna porażka... zacząć zdanie od " No " ?! Powiem szczerze.... odważnie ! :-)))

thorcik
03-08-2012, 23:09
Poprawiasz innych a sam wykładasz się na prostych rzeczach... nie zaczyna się zdania od " Ale " !!!



Tutaj już pełna porażka... zacząć zdanie od " No " ?! Powiem szczerze.... odważnie ! :-)))

To jak już sobie wytykamy - spacje przed znakami zapytania i wykrzyknikami? Tudzież cudzysłowem? Odważnie :razz:

capt.Nemo
03-08-2012, 23:26
To jak już sobie wytykamy - spacje przed znakami zapytania i wykrzyknikami? Tudzież cudzysłowem? Odważnie :razz:

...cóż za szczegółowość ! :-) Szkoda tylko, że nie dostrzegasz jednej małej, lecz bardzo ważnej kwestii, ja nie wytykam błędów innym użytkownikom forum, lecz tylko jednemu ! :-) Ekonet to robi, lecz sam nie pisze w sposób na tyle poprawny, aby upoważniało go to do poprawiania innych ! :-) Powiem tak: " Ambicja bez wiedzy jest jak łódz na suchym lądzie " Mam nadzieję, iż Pan Ekonet przemyśli sprawę, zainwestuje w korepetycje i dopiero wówczas zacznie nauczać innych. :-)

ekonet
03-08-2012, 23:29
Poprawiasz innych a sam wykładasz się na prostych rzeczach... nie zaczyna się zdania od " Ale " !!!



Tutaj już pełna porażka... zacząć zdanie od " No " ?! Powiem szczerze.... odważnie ! :-)))
Gdzieś to wyczytał? W jakiejś biblii satanistów czy jak?
Oto przykład, jak ślepe stosowanie się do niezrozumianych reguł prowadzi na manowce.
Ale ja Cię chyba znam, tyś dawny "wielbiciel" admina i wszelkiej "władzy" forumowej, wrocławski niby-znajomy wirtualny, vodafonem kiedyś nazywany; tak mi się kojarzysz nieodparcie. :mrgreen:

capt.Nemo
04-08-2012, 09:31
Gdzieś to wyczytał? W jakiejś biblii satanistów czy jak?
Oto przykład, jak ślepe stosowanie się do niezrozumianych reguł prowadzi na manowce.

Heh... widzę, że zamiast do szkoły podstawowej, śmigałeś na wagary ! :-)

Napisałeś:


A tego to już nie wiem...

Ale potwierdza to słuszność mojego zamysłu, aby przytaczać tu "kwiatki" bez wskazania na autora.

Powinno być tak:

A tego to już nie wiem, ale potwierdza to słuszność mojego zamysłu, aby przytaczać tu "kwiatki" bez wskazania na autora.

Dlaczego ? Ponieważ dopuszczalne jest użycie słowa " ale " na początku zdania tylko w przypadku gdy:

Wyraz ten na początku zdania jest nawiązaniem do wcześniejszego tekstu, więc jego sensowne użycie zakłada, że wcześniejszy tekst istnieje. Jeśli kioskarzowi powie Pan „Dzień dobry. Ale ja poproszę zapałki”, to funkcja owego " ale " nie będzie jasna, tak jak było to w Pana przypadku, gdyby jednak kioskarz podał Panu gazetę zamiast zapałek, to Pańskie „Ale ja poproszę zapałki” byłoby jak najbardziej stosowne. Ogólnie jednak powinno się unikać "Ale " na początku zdania, jak twierdzi prof Miodek, należy przyjąć ze nie rozpoczyna się zdania od " Ale" :-)


Ale ja Cię chyba znam, tyś dawny "wielbiciel" admina i wszelkiej "władzy" forumowej, wrocławski niby-znajomy wirtualny, vodafonem kiedyś nazywany; tak mi się kojarzysz nieodparcie. :mrgreen:

Pięknie, teraz to już Cię poniosło... Vodafone, kto to jest ? Mieszkam w Świnoujściu a nie we Wrocławiu, więć jak mogę być Twoim wrocławskim wirtualnym znajomym ?! :-) :-) :-)

ekonet
04-08-2012, 09:59
Heh... widzę, że zamiast do szkoły podstawowej, śmigałeś na wagary ! :-)
Głupota też jest sposobem używania mózgu, więc nie odmawiaj mi do tego prawa.
W której szkole nauczyli Ciebie, Mistrzu Pisowni, że przed wykrzyknikiem i po cudzysłowie otwierającym używamy spacji? Jakbyś nie wiedział - spacja to taki największy klawisz na klawiaturze, zazwyczaj pośrodku, jego użycie powoduje wstawienie odstępu.

dopuszczalne jest użycie słowa " ale " na początku zdania tylko w przypadku gdy:

Wyraz ten na początku zdania jest nawiązaniem do wcześniejszego tekstu, więc jego sensowne użycie zakłada, że wcześniejszy tekst istnieje. Jeśli kioskarzowi powie Pan „Dzień dobry. Ale ja poproszę zapałki”, to funkcja owego " ale " nie będzie jasna, tak jak było to w Pana przypadku, gdyby jednak kioskarz podał Panu gazetę zamiast zapałek, to Pańskie „Ale ja poproszę zapałki” byłoby jak najbardziej stosowne. Ogólnie jednak powinno się unikać "Ale " na początku zdania, jak twierdzi prof Miodek, należy przyjąć ze nie rozpoczyna się zdania od " Ale" :-)

I tu zaprzeczyłeś sam sobie (chwilowo pominę błędy interpunkcyjne, które tu zrobiłeś, Mistrzu), gdyż to, co pisałem i co zacytowałeś, stanowi właśnie takie zdania powiązane.
Jeszcze raz Ci mówię - zostaw te reguły, bo ich wkuwanie spowodowało u Ciebie widoczne uszkodzenia i ta rozsypanka myśli staje się uciążliwa. Może się to przerodzić w skłonności do samouszkodzeń i w moczenie nocne, skoro już teraz powoduje publiczną agresję.

I nie wysilaj się, nie zostaniesz tu moderatorem, na pewno nie przy obecnych "władzach", a już na pewno nie przy tak nieudolnej i wydukanej polszczyźnie, którą reprezentujesz.

ekonet
04-08-2012, 11:19
Pięknie, teraz to już Cię poniosło... Vodafone, kto to jest ? Mieszkam w Świnoujściu a nie we Wrocławiu, więć jak mogę być Twoim wrocławskim wirtualnym znajomym ?! :-) :-) :-)
Masz nas za głupków, a tego nie lubimy. Nadajesz z Wrocławia, a nie żadnego Świnoujścia. Nie wiem, po co wracałeś, skoro tak nienawidzisz tego miejsca, admina, Sailora i wielu innych? Zwrot "poniosło cię" też jest charakterystyczny dla Vodafone. ;)
Nie wniosłeś tu nic pożytecznego. Nie wracaj.

Rafał_Sz
10-08-2012, 11:14
;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://inprl.pl/media/thumbnail/25/c9/25c9fbfead57dfaa545efac8c6c3278b.jpg)

Celeborn
10-08-2012, 13:58
Mocne

RobertMiernik
10-08-2012, 14:06
Pewnie za picie alkoholu w miejscu publicznym...

Boryszuk
10-08-2012, 14:47
Pewnie za picie alkoholu w miejscu publicznym...

Ja kiedys dostalem za "sporzywanie alkocholu" ;)

Boryszuk
27-08-2012, 20:33
Ceny podlegają rozsądnym negocjacją.

Ą, Ę, bułkę przez bibułkę... ;)

kazwita
04-11-2012, 17:58
Mistrzowie języka polskiego pomogą Ci napisać pracę. :mrgreen:


Dziś możemy poszczycić się współpracą z najlepszymi redaktorami i korektorami w tej branży.
Zgrany i doświadczony zespół naszych redaktorów pomoże w stworzeniu jedynej w swoim rodzaju, niepowtarzalnej i na prawdę wartościową pracę.

Sendilkelm
09-11-2012, 15:13
Z naszego forum :)


Chcesz pstrykac dzieci, cisnij na porodowke, laz po przeczkolach

Przeczące koła?

ekonet
12-11-2012, 09:32
Długo czekałem i mam: "Opaczność Boża (http://wiadomosci.onet.pl/temat/katastrofa-smolenska/ekshumacje-dwoch-ofiar-katastrofy-smolenskiej,1,5301853,wiadomosc.html)". ;)

RomanZWrocławia
12-11-2012, 09:40
Auuuu ....

Psychotrop
12-11-2012, 20:13
Długo czekałem i mam: "Opaczność Boża (http://wiadomosci.onet.pl/temat/katastrofa-smolenska/ekshumacje-dwoch-ofiar-katastrofy-smolenskiej,1,5301853,wiadomosc.html)". ;)

Krzychu, "zrzuta ekranu" (nie na podłogę oczywiście) powinieneś był zrobić ;)
poprawiły już złośliwce jedne :/

FHR
10-01-2013, 00:40
Reanimacja tematu.


podobają mi się gównie za ciekawe kadry

FHR
02-02-2013, 15:33
No to wszystko prawda jest, wiec czemuj nie wrocic do tradycji AO i nie zaczac dawac zdjeńć aparatow ?

Własnym oczom nie wierze. Zastanawiam się czy to na poważnie.

miron19j
04-02-2013, 22:22
Własnym oczom nie wierze. Zastanawiam się czy to na poważnie.

ale to przecież w AO było. A tam takie coś to na porządku dziennym jest.
Oczywiście jako swoisty rodzaj humoru:-)

FHR
04-02-2013, 22:25
ale to przecież w AO było. A tam takie coś to na porządku dziennym jest.
Oczywiście jako swoisty rodzaj humoru:-)

Aha... :) To w takim razie mocno nie mój rodzaj humoru ;)

Sendilkelm
17-04-2013, 11:48
Myslalem, ze zdjecie jest dobre skoro wykladowca mnie kierowal i pokzywal roznego typu oswietlenie, a jezeli mnie pamiec nie myli, nie wspominal nic, ze jest zle. Jestem tak na dobra sprawe u progu fotografii, wczesniej kompaktowki, teraz na powaznie i to jeszcze z lustrzanka. Ciesze sie, ze tu uswiadomiono mnie o blendach. Czuje sie troche zalmany bo to moje drugie kiepskie foto tutaj...

Na forum fotograficznym można się dużo dowiedzieć o blendach. :)

login_87
17-04-2013, 12:09
Na forum fotograficznym można się dużo dowiedzieć o blendach. :)

:D czytałem wcześniej ten post ale jakos nie zauwazylem tego :D

Sławol
21-04-2013, 16:36
Mnie na studiach Ukrainka uczyła j. angielskiego ale jej akcent był niesamowity i na początku nie mogliśmy zrozumieć, co mówiła albo co to takiego "apieratorzy" (operatory) albo słowo "niesmieczne" (nieśmieszne). Było tego więcej. Ale uczyła rewelacyjnie, była świetnym wykładowcą i sporo mi w głowie zostało, bardzo miło ją wspominam. Z czasem weszło nam to w słuch i było łatwiej.

Odnośnie zabawy z naszym ojczystym językiem, to ja kiedyś miałem głupawkę z kimś i się ścigaliśmy na błędy na GG.

Co nieco pamiętam (możę tu już było ;)): rzułf, musk, hlep, bółka, japko, żodkiefka, rzarufka, shap, gwuść, wuoncznig, zópa, gróżka, hińczyg, móżtarda, nusz, łyszka, dżwi, pszycizg, piniondze, kóbeg, bonk, jaszczomb, jażembina, łańcószeg, statóedka, kretki, dłógopiz...

eskimos
07-05-2013, 19:43
Chodzi mi tylko o to żeby ci którzy zarabiają tym na życie płacili normalną kasę za subskrybcje a nie jechali np. na wersji chociażby studenckiej ci bardziej utrzciwi ...

Nie jestem jakims purysta jezykowym, ale czasami i mnie cos zadziwia :wink:

TMB
02-06-2013, 21:36
A już myślałem że wątek podupadnie... Dzięki Mycza :)


1 fajną z tą dzownica, 2 interesująca przez płot.

Rafał_Sz
16-07-2013, 16:05
90% ludzi nie umiałabym pomyśleć o przyszłości dlatego te 700-900 będzie zbawienne. Ja bym odłożyła, zainwestowała, żeby miec coś na przyszłość ale większość ludzi tak nie myśle, dlatego ktoś musiał myśleć o nich i inni przez to cierpią. Niestety wchodzi też cała biurokrecja która zjada połowe tych pieniędzy, ale z tym i tak nic nie zrobimy...To przez "biurokrecje". ;)

Psychotrop
29-07-2013, 14:37
nie kaleczyć polska mowa, bo to grzecha narodowa ;)


Co powiecie o HP Pavilion 23XI? Widziałem ten monitor w sklepie i myślałem, ze nie działa, a nim naklejona jest naklejka. Wygladal zaskakujaco dobrze, ale jak to
w praktyce porównując go do starszego zzr22w(nie do Eizo)?

z wątków "komputrowych" ;)

Pumexior
30-08-2013, 14:01
Odkopie :) Widzieliście coś takiego, jak re-mąt? :D
http://allegro.pl/samurai-1-3-wersja-turistik-zarejestrowany-sprawny-i3508950957.html

RobertMiernik
30-08-2013, 14:07
Odkopie :) Widzieliście coś takiego, jak re-mąt? :D
http://allegro.pl/samurai-1-3-wersja-turistik-zarejestrowany-sprawny-i3508950957.html

Zwyczajnie i po prostu fachura który go naprawiał, w zasadzie nie naprawiał tylko mącił, więc teraz trzeba tą naprawę poprawić, więc re-mącić, i powinno być cacy...

mOSAd
18-10-2013, 11:33
włączenie VR w obiektywie zmienia się dziwkę lustra/migawki na bardziej "klapiący"

Piękne!

Rafał_Sz
25-10-2013, 21:22
Ręce opadają...

"Korepetycje i kursy maturalne oraz gimnazjalne ze wszystkich przedmiotó proponuje Centrum Korepetycji w Jeleniej Górze ul. Armii Krajowej 1 Ip. /nad Apteką// Do dyspozycji nauczyciele zwieloletnim doświadczniem .Zapraszamy."

http://tablica.pl/oferta/kursy-maturalne-i-gimnazjalne-ID3IXMl.html#e80a71126b;promoted

Boryszuk
30-10-2013, 19:54
O jeny...


A tak wo gule

Nasze forumowe.

FHR
06-11-2013, 13:45
Przecież maż już coś podobnego: http://www.ceneo.pl/16215696

Mistrzostwo...

zako
06-11-2013, 19:22
"Witam.Jestem tu nowy.Mam na imię ....... Aktualnie mam aparat Sony A330 myślę nad zakupem Nikona D90 z obiektywem 18-105mm narazie później 70-300mm.Zdjęcia robię od około 5 lat znam się sporo na obróbce i Samym Fotografowaniu.Głównie chodzi mi o jakość samego w sobie zdjęcia.Dodam również że Głownie Fotografuje Motoryzacje oraz kolej czyli obiekty ruchome Najczęściej w dzień ale w nocy też się zdarza.Sony A330 nie pozwala wogule na robienie zdjęć w nocy bo jest niesamowity Szum.Oczekuję od was opinii czy warto czy nie? może inny model.Ale tylko NIKON wchodzi w grę."

Też ładnie.

ekonet
07-11-2013, 09:25
Ręce opadają...

"Korepetycje i kursy maturalne oraz gimnazjalne ze wszystkich przedmiotó proponuje Centrum Korepetycji w Jeleniej Górze ul. Armii Krajowej 1 Ip. /nad Apteką// Do dyspozycji nauczyciele zwieloletnim doświadczniem .Zapraszamy."

http://tablica.pl/oferta/kursy-maturalne-i-gimnazjalne-ID3IXMl.html#e80a71126b;promoted
A oto ciąg dalszy:


Twoja odpowiedź
Poniżej Wasz własny tekst. Pozostaje pomyśleć, czy Wasza pomoc i zdobyte w ten sposób wykształcenie są cokolwiek warte... Obawiam się, że wątpię. Co najmniej siedem błędów...

Krzysztof Paszkiewicz, Wrocław

"Korepetycje i kursy maturalne oraz gimnazjalne ze wszystkich przedmiotó proponuje Centrum Korepetycji w Jeleniej Górze ul. Armii Krajowej 1 Ip. /nad Apteką// Do dyspozycji nauczyciele zwieloletnim doświadczniem .Zapraszamy."

Data: wczoraj, 19:32 elaskiba54 Ogłoszenia tego użytkownika
Przepraszam Pana bardzo za nie komfortową sytuację przy czytaniu naszego ogłoszenia. Rzeczywiście nie zwrócono uwagi na podstawowe błędy gramatyczne w tekście ogłoszenia . Na przyszłość postaramy się tego unikać. Z wyrazami szacunku .Centrum Korepetycji w Jeleniej Górze.

Zablokuj użytkownika
Data: wczoraj, 19:35 Twoja odpowiedź
Mimo wszystko życzę sukcesów. Aha - "niekomfortowo" piszemy łącznie.
KP

Data: wczoraj, 19:41 elaskiba54 Ogłoszenia tego użytkownika
Tym razem sfiksował mój komputer, podkreślił na czerwono i straciłam pewność siebie .Przepraszam.Czuję się w dalszym ciągu niekomfortowo.

Rafał_Sz
07-11-2013, 09:43
Wymiękam. :)

pilon
10-11-2013, 20:55
"mój beagel Nefi umie pare sztuczek śiat łapa leżec goń szukaj szukaj gryż napzszyklad galąść nie ludzi puść daj głos aport. Mieszkam w pobliżu lasku dlatego czesto mi pszynosi barzantty i zająca lecz zawsze jak ide gdzieś sam to wyje wyje i skiałczy nawet przez 30 min. ajak zlapie trop to straszliwie ujada. koczham ją i tą rase i niechciał bym juz nigdy mieć innego psa chyba że drugiego beagla!"

:mrgreen:

ekonet
10-11-2013, 21:05
"mój beagel Nefi umie pare sztuczek śiat łapa leżec goń szukaj szukaj gryż napzszyklad galąść nie ludzi puść daj głos aport. Mieszkam w pobliżu lasku dlatego czesto mi pszynosi barzantty i zająca lecz zawsze jak ide gdzieś sam to wyje wyje i skiałczy nawet przez 30 min. ajak zlapie trop to straszliwie ujada. koczham ją i tą rase i niechciał bym juz nigdy mieć innego psa chyba że drugiego beagla!"

:mrgreen:
Dżizas, gdzieżeś to upolował? U nas?

stig
10-11-2013, 22:14
"mój beagel Nefi umie pare sztuczek śiat łapa leżec goń szukaj szukaj gryż napzszyklad galąść nie ludzi puść daj głos aport. Mieszkam w pobliżu lasku dlatego czesto mi pszynosi barzantty i zająca lecz zawsze jak ide gdzieś sam to wyje wyje i skiałczy nawet przez 30 min. ajak zlapie trop to straszliwie ujada. koczham ją i tą rase i niechciał bym juz nigdy mieć innego psa chyba że drugiego beagla!"

:mrgreen:Like!

.:Gerard:.
11-11-2013, 23:30
No co .... Amerykanie maja "akcent-y" a my swoje gwary, dialekty :D

MARTINK
12-11-2013, 00:28
Daliscie rade to plynnie przeczytac ?

pinio
14-11-2013, 02:05
.... Nie sczaiłem ....
:)


... W deklu wyciołem otwór ..... Mój patent :smile:

:)

ekonet
22-11-2013, 11:19
Może to otwór na jakiegoś ciołka. ;)

TMB
23-11-2013, 10:41
Ałć

... Pewnie sikawkowy dziala :-) sorki Maryla ze to pod twoim postem ale glupote nalezy tempici :-)

pilon
24-11-2013, 12:31
Dżizas, gdzieżeś to upolował? U nas?

Na YT, pod jakimś filmem o najlepszych psich nosach ;)

sea21
18-12-2013, 02:53
KONTENER Z WINDOM

http://allegro.pl/ducato-jumper-kontener-z-windom-i3726990028.html

FHR
18-12-2013, 15:15
Samochód dostawczy marki Mercedes Sprinter uległ wypadkowi na moście Poniatowskim, który po przybyciu Straży Pożarnej znajdował się na lewym boku.

Most na boku - to musiał być widok...

mOSAd
18-12-2013, 21:59
FHR, dopisz może sobie jeszcze do stopki "przynajmniej" nie równa się "bynajmniej"! ;)

FHR
18-12-2013, 23:58
FHR, dopisz może sobie jeszcze do stopki "przynajmniej" nie równa się "bynajmniej"! ;)

Nie mogę, bo limit znaków przekroczony ;) Póki co potrwa jeszcze lekcja nr 1 ;)

ekonet
21-12-2013, 21:07
Nowa funkcja Łukasza Piszczka w drużynie - zadowy: http:// http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/borussia-dortmund-hertha-berlin-porazka-i-fatalny-koniec-roku-zolto-czarnych/fx5h9 (http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/borussia-dortmund-hertha-berlin-porazka-i-fatalny-koniec-roku-zolto-czarnych/fx5h9)

Rafał_Sz
22-12-2013, 15:18
Tablica. pl


.Do sprzedania mam pozostałość po małej gastronomi tj duży pochłaniacz około 2 m długi 1,2 m wys z półką na przyprawy całość z kfasiak , zmywarka ze zmywakiem gastronomiczna , zlew głęboki 40 cm dwukomorowy kfasiak

doktor
22-12-2013, 20:34
Nowa funkcja Łukasza Piszczka w drużynie - zadowy: http:// http://eurosport.onet.pl/pil...czarnych/fx5h9

Oops! Google Chrome could not find http. A co to była za funkcja?


Do sprzedania mam pozostałość po małej gastronomi tj duży pochłaniacz około 2 m długi 1,2 m wys z półką na przyprawy całość z kfasiak , zmywarka ze zmywakiem gastronomiczna , zlew głęboki 40 cm dwukomorowy kfasiak

Pozostałości wypadłoby zakopać. Tylko kfasiak glebę może zatruć...

ekonet
22-12-2013, 21:48
Oops! Google Chrome could not find http. A co to była za funkcja?
Toć mówię, że zadowy. ;)
Napisali jasno: "Lukasz Piszczek zadowy zaczął na ławce rezerwowych".

Dex
22-12-2013, 22:14
Oops! Google Chrome could not find http. A co to była za funkcja?


Działa link ładnie, tylko 2x http jest w oryginalnym poście :]

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/borussia-dortmund-hertha-berlin-porazka-i-fatalny-koniec-roku-zolto-czarnych/fx5h9

Rafał_Sz
02-01-2014, 19:44
Tablica.pl

"Posiadam na sprzedaż wykrywacz metali . Dofinonsowany, 300 godzin pracy biez dolodowania. Przerobiony na 2 Aku na 9v. Dodatkowo 2 Baterii, ladowarka, waliska. W jednym Aku 2 baterii po 9v. 2 kabli osobno na zasilanje cewki i modula. Stan Nowy, nieurzywany w terenie/ brak czasu/. Wszystko Działa w 100 %, Dyskriminacja, kolor. i resztę. Durży zasięg przy przce w terenie. W zestawie posiadam jeszcze instrukcję obsługi . Więcej informacji pod podanym numerem .
"

tablica.pl/i/oferta/sprzedam-wykrywacz-metali-dofinonsowany-ID4t7uH.html?code=38db73778b

ekonet
02-01-2014, 23:33
Masz blisko, jedź i zrób tam porządek. :mrgreen:

Rafał_Sz
03-01-2014, 00:29
Mysłakowice - to teren Alfa. ;-)

ebstein
16-01-2014, 18:42
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/4/mqeh.jpg)

ekonet
17-01-2014, 13:58
Poziom MASTER - dwa potężne błędy ortograficzne w jednym wyrazie. :mrgreen:

mOSAd
20-01-2014, 23:22
To jeden czeski błąd po prostu. ;)

mOSAd
10-03-2014, 21:48
Za miesiąc, półtorej...
Nie wiem skąd się bierze odmiana miesiąca, jakby był on rodzaju żeńskiego. Ostatnio także w telewizji to wychwyciłem kilkukrotnie. Masakra, a wystarczy chwilę pomyśleć.

shaolin
11-03-2014, 06:57
Gender...

FHR
13-03-2014, 00:22
http://allegro.pl/nikkor-nikon-14-24mm-2-8g-ed-af-s-1-rok-renkojmi-i4050073325.html

manfred
13-03-2014, 02:38
Że tak spytam o co chodzi?

Rafał_Sz
13-03-2014, 02:57
Że tak spytam o co chodzi?

Oj, bo do renkoczynów dojdzie...

;-)

pinio
14-03-2014, 12:04
Cytat z dzisiejszego wydania papierowego "Rzeczpospolita":
Artykuł "Polacy oswojeni ze smart TV":
"Wyposażenie telewizorów 4K w mechanizm tzw. abscalingu pozwala podnieść jakość obrazu ....."

:)

ekonet
28-07-2014, 08:37
"Program nie został przyjęty przez radę wierzycieli, składającą się z ponad 30 dłużników." (tutaj (http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16375394,Chlodnia_Olsztyn_zbankrutowala__ Nie_pomogla_I__Pavlovic.html?biznes=wroclaw#BoxBiz Txt))

KaleidoStar
14-08-2014, 00:19
Nie wiem czy do tego wątku, ale kilka dni temu miałam okazję pooglądać telewizję i pani jakaś taka szpecjalistka od czegoś, nie pamiętam już czego, mogło mieć związek z socjologią.. opowiadała o obrazku, który po śmierci Wiliamsa ludzie sobie przesyłają, szerują....

FHR
17-12-2014, 16:05
http://oi60.tinypic.com/11i0a38.jpg

Ah, ten dzisiejszy poziom dziennikarstwa...

SerU
17-12-2014, 23:42
Dobry temat ;)

To ja coś z własnego podwórka. Jakiś czas temu dostałem opis uszkodzenia drukarki wielkoformatowej:

Machine can't be switched on or off.

Czyli po naszemu: maszyny nie da się ani włączyć, ani wyłączyć. Ktoś odkrył stan pośrdeni pomiędzy On i Off :mrgreen:

FHR
08-02-2015, 02:24
dziękuję wam bardzo za pomoc, kalibrować raczej nie bendę, pozbendę sie 35 i przesiondę na 50 lepsza do portretu

Opad wszystkiego...

Boryszuk
08-02-2015, 13:22
Ciekawe czy ma blędę? :)

Pypeszt
27-02-2019, 12:28
Żenujący wątek.

GeparD
01-03-2019, 12:10
o rzesz trupa odgrzebal...

Pypeszt
04-03-2019, 16:39
Masz podpis akurat pasujący do tematu.