Witam serdecznie
Jako, że jestem tu nowy, nie do końća znam to forum ale liczę na konkretne odpowiedzi a nie trolling
Obecnie jestem posiadaczem Canona 60D( pierwsze lustro, na początku miałobyć do filmów ale wolałem jednak zdjęcia..). Lecz po pół roku, canon mnie trochę zawodzi( nie mówię tu o moim sprzęcie ale ogólnie o canonie).
Mam zamiar smienić system (obecnie do canona mam obiektyw 100 f2.0 i m42 heliosa 50).
Na jaki aparat z serii nikonów mógłbym zmienić mój sprzęt ?