Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Szczeniak szuka domu

    Tak się przytrafiło,że na teren ogrodu przy domu w najmniej odpowiednim momencie wdarł się jamnikowaty kundelek i skutkiem tego moja sunia beagla powiła dwa szczeniaki.Jednemu już znalazłem dom a drugi jeszcze szuka.
    Mama pieska to rodowodowy beagle a ojciec jak opisałem wyżej.Piesek (samczyk) w większości jest ubarwiony na czarno natomiast łapki,dół są białe oraz jak u rasowego beagla ma koniec ogonka biały.W tej chwili psiak ma 5 tygodni uczy się już jeść samodzielnie,jest wesolutki,lubi się bawić cały czas przebywa w domu z ludźmi więc jest przyjaźnie do nich nastawiony.Piesek jest odrobaczony,ma wystawioną książeczkę zdrowia.
    Szukam dla niego odpowiedniego domu gdzie będzie miał w zamian za przywiązanie zapewnioną opiekę.
    na zdjęciu z mamą jest to szczeniak po lewej, ten drugi został już zaklepany.

    1.
    2.

    Wszelkie informacje za pomocą PM, odbiór pieska wyłącznie osobisty. Informacje o piesku podałem też w innych miejscach ale nie zawadzi zapodać też na forum

    Mam nadzieję,że moderatorzy nie będą mieć nic przeciwko zamieszaniu tego postu,jeśli tak to trudno - proszę skasować.
    Ostatnio edytowane przez Valdek_Tychy ; 08-02-2011 o 16:32
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valdek_Tychy Zobacz posta
    Mam nadzieję,że moderatorzy nie będą mieć nic przeciwko zamieszaniu tego postu,jeśli tak to trudno - proszę skasować.
    Moderatorzy też kiedyś oddali pieska przez to forum.
    Krzysztof Paszkiewicz

  3. #3

    Domyślnie

    jamnikowaty się wdarł

    dobre dobre

    fajna psiunia

    szkoda, że pies to na razie nie dla mnie ...
    D80 /D40X /SB600/SB400
    S HSM 10-20/To A-TX Pro 28-70/N 70-300 VR/N 180 2.8 /Ta 90 MACRO/ N 50 1.8 / S 30 HSM/

    pstryki

  4. #4

    Domyślnie

    I co, nikt nie znajdzie się chętny ? popytajcie w rodzinie, wśród znajomych.
    Dodaję aktualne foto bo tydzień dla tych maluchów to dość dużo


    i z braciszkiem

    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •