Wczoraj skradziono mój sprzęt foto w EMPiKu przy Marszałkowskiej, o 21.30.
Podaję numery seryjne:
Aparat/korpus: NIKON D90 nr.seryjny: 7435803
Obiektyw: NIKON model AF-S DX 18-105/3.5-5.6G ED VR Nr seryjny: 32395730
Aparat jest charakterystyczny w tym iż posiada obluzowanie na obiektywie.
okradziono mnie podczas imprezy która powinna była być zabezpieczona a
niestety nie była i muszę przyznać że zachowanie obsługi sklepu EMPiK w zaistniałej sytuacji było żenujące wręcz..
Aparat został skradziony 10go Stycznia w Salonie EMPIK przy Marszałkowskiej w Warszawie o godzinie 21.30 podczas podpisywania płyty przez zespół KULT.
Aparat został wyciągnięty z torby przez osobę która weszła beztrosko na zaplecze. Posiadał obiektyw i kartę pamięci... Na karcie znajdowało się mnóstwo zdjęć prywatnych których nie zdążyłam zgrać
i tym bardziej jest mi przykro bo strata owych boli mnie chyba najbardziej...
Proszę o pomoc...
(i jeżeli jest specjalny tu wątek o kradzieżach proszę moderatora o przeniesienie)
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami