Witam, wiem że to niewłaściwy dział, ale nie mam pojęcia gdzie udać się na tym forum z tak nietypową prośbą...
Otóż wczoraj w nocy w Krakowie na imprezie ktoś ukradł mojego Nikona D90 + obiektyw SIGMA AF 17-70MM F/2.8-4.5 DC Macro HSM. To kolejny taki przypadek kradzieży lustrzanek na krakowskich domówkach, ktoś wchodzi z tłumem i czeka aż fotograf zdejmie na chwilę aparat z szyi. Bardzo, bardzo bardzo Was proszę - jeśli zauważycie, że ktoś będzie próbował sprzedać takiego nikona za grosze lub bez gwarancji, papierów, ładowarki i zaślepki [bo to wszystko zostało], dajcie mi znać [...]. Ten nikon był dla mnie szalenie ważny, a wiem, ze dzięki internautom bardzo dużo sprzętu się odnalazło... Jeszcze raz bardzo Was proszę o pomoc i pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami