Obstawiałbym włączone AutoISO - niestety w Nikonie jeszcze nie wpadli na to, żeby przełączenie w trym M automatycznie dezaktywowało tą funkcję ;]
Szukaj
Obstawiałbym włączone AutoISO - niestety w Nikonie jeszcze nie wpadli na to, żeby przełączenie w trym M automatycznie dezaktywowało tą funkcję ;]
Skontaktuj się z nami