Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    kulten
    Gość

    Domyślnie Lovely sky and something else


  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie nic ciekawego..
    D610. 50/1.8D, 24-120/4. www.zbyczo.com

  3. #3
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Plus za chwilę zastanowienia przy kadrowaniu...

    Dla mnie nic ciekawego..
    Pokaż lepsze

    dziękuję

  4. #4

    Domyślnie

    jak dla mnie to troche przesaturowane.

    Pozdrawiam
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr_ek Zobacz posta
    Plus za chwilę zastanowienia przy kadrowaniu...



    Pokaż lepsze

    dziękuję
    to teraz nie mozna miec wlasnego zdania zanim sie nie ma lepszego dorobku,tak?

    ps-dla mnie tez nic ciekawego...
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

  6. #6

    Domyślnie

    Chyba każdy coś takiego, lub podobnego popełnił - jak tak się popatrzy w niebo, to aż chce się utrwalić z tymi smukłymi kolorowymi drzewami. Ale różnie bywa z efektem. Tutaj wyszło takie sobie zdjątko, ale bardzo kolorowe

  7. #7

    Domyślnie

    Podoba mi się, bo widać, że kadrowałeś z rozmysłem. Kolorki też (choć mocne) są dobre. Czasami tak jest, że na zdjęciu nie ma czegoś odkrywczego a wisi na ścianie.

  8. #8
    Rozmowny Awatar mariusz_777
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Sosnowiec / Dąbrowa Górnicza
    Posty
    643

    Domyślnie

    Ciekawe
    Pozdrawiam
    Nikon D40

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mariusz_777 Zobacz posta
    Ciekawe
    Pozdrawiam
    to moze rozwiniesz swoja mysl.....?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

  10. #10

    Domyślnie

    Przyłączę się do kolegów - plus za przemyślany kadr, od siebie dodam - jak by to powiedział jeden ze znanych forumowiczów na "b" - brakuje trochę blasku

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •