Szukaj
Dla mnie nic ciekawego..
D610. 50/1.8D, 24-120/4. www.zbyczo.com
Plus za chwilę zastanowienia przy kadrowaniu...
Pokaż lepszeDla mnie nic ciekawego..
dziękuję
jak dla mnie to troche przesaturowane.
Pozdrawiam![]()
How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
!BLOG
Chyba każdy coś takiego, lub podobnego popełnił- jak tak się popatrzy w niebo, to aż chce się utrwalić z tymi smukłymi kolorowymi drzewami. Ale różnie bywa z efektem. Tutaj wyszło takie sobie zdjątko, ale bardzo kolorowe
![]()
Podoba mi się, bo widać, że kadrowałeś z rozmysłem. Kolorki też (choć mocne) są dobre. Czasami tak jest, że na zdjęciu nie ma czegoś odkrywczego a wisi na ścianie.![]()
Ciekawe![]()
Pozdrawiam
Nikon D40
Przyłączę się do kolegów - plus za przemyślany kadr, od siebie dodam - jak by to powiedział jeden ze znanych forumowiczów na "b" - brakuje trochę blasku![]()
Skontaktuj się z nami