Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Znudzona...

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar danp
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    świętokrzyskie
    Posty
    58

    Domyślnie Znudzona...

    Poddaję pod ocenę

    D700 | D200+MB-D200 | F65 | N 24-70/2.8G | S 50/1.4 | N 85/1.4 | N 70-200VR | SB-900 | BENRO A-500EX+KB-1A

  2. #2

    Domyślnie

    Nieciekawe.
    Do tego nogi bardzo niekorzystnie.
    Pozdrawiam
    D40

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pX Zobacz posta
    Nieciekawe.
    Do tego nogi bardzo niekorzystnie.
    no

  4. #4

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez pX Zobacz posta
    Nieciekawe.
    Do tego nogi bardzo niekorzystnie.
    Ale Pani Młoda bardzo ładna

    Pozdr.
    Nikon System

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar danp
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    świętokrzyskie
    Posty
    58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pX Zobacz posta
    Nieciekawe.
    Do tego nogi bardzo niekorzystnie.
    A to akurat celowe było
    D700 | D200+MB-D200 | F65 | N 24-70/2.8G | S 50/1.4 | N 85/1.4 | N 70-200VR | SB-900 | BENRO A-500EX+KB-1A

  6. #6

    Domyślnie

    ...ja natomiast zrozumiałem założenie autora i zdjęcie mi się podoba

  7. #7

    Domyślnie

    Wcale nie tak znudzona...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pX Zobacz posta
    Nieciekawe.
    Do tego nogi bardzo niekorzystnie.
    Nogi to kwestia gustu, mi sie podobają

  9. #9

    Domyślnie

    kolorystyka (b. ciemne tło) nie lezy mi.
    Mateusz Książkiewicz
    Canon & Nikon

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ksiazkiewicz Zobacz posta
    kolorystyka (b. ciemne tło) nie lezy mi.
    Gwoli ścisłości - kolorystyki nie ma tu wcale (przynajmniej ja nie widzę).
    Czemu ten obrazek taki płaski? Nie można było zaświecić lampą jakoś z boku? Wymodelować trochę bryłę? A tak - zrobiłeś fototapetę.
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •