Witam,
mam takie proste - ogolno - techniczne pytanie :
na jednych forach "userzy" chwala zywotnosc tej czesci : 150000 "mgnien" natomiast inni narzekaja,ze tylko...
Jak przedstawia sie to w porownaniu z innymi Nikonami czy tez Canonami.
pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami