Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    A dla mnie wygląda to na problem z kartą. Masz 2 karty różnych producentów, przyjrzyj się temu dokładnie, zwracając uwagę czy nie dotyczy to tylko jednej z nich.
    Nikon D80 + śmieci, I jeszcze D300 teraz mam.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tsharny Zobacz posta
    To ja mam pytanie, czy przywrócenie ustawień fabrycznych w D300 powoduje m.in przywrócenie poprzedniego softu? Jeśli nie, to da się jakoś to zrobić inaczej?
    nowy soft zostaje
    de czysta i szkua

  3. #23

    Domyślnie

    czyli wgranie nowego softu jest nieodwracalnym procesem?

  4. #24

    Domyślnie

    1 i 3 to zasługa karty pamieci. Wyswietlacz gaśnie poźniej poniewaz jak wyąłczasz body to moze jeszcze zapisywać zdjecia na karcie. Zerknij na diode stan/odczyt ze tez sie swieci.
    Przypadłość nr 3 to tez wina karty, po prostu potrzebna jest chwila zeby odczytac zdjecie do podgladu.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tsharny Zobacz posta
    czyli wgranie nowego softu jest nieodwracalnym procesem?
    nie. pod waruniem ze masz pliki ze starym softem. wersji 1.00 raczej nie dasz rady wgrac bo to soft z ktorym sie aparatp ojawia. ale jesli byly ozniejsze wersjie 1.01 1.05 1.10 itp to oile masz pliki mozesz sobie je wgrac zamiast aktualnie posiadanego
    podpis nieczytelny

  6. #26

    Domyślnie

    wielkie dzięki za odpowiedź
    teraz muszę sprawdzić jaki ja mam soft w swojej deczysta i ściągnąć sobie taki na bakap

  7. #27

    Domyślnie

    jak ci sie uda zgrac soft z aparatu to daj znac jak to zrobiles
    podpis nieczytelny

  8. #28

    Domyślnie

    jak mi się uda to oczywiście, że dam znać

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •