A dla mnie wygląda to na problem z kartą. Masz 2 karty różnych producentów, przyjrzyj się temu dokładnie, zwracając uwagę czy nie dotyczy to tylko jednej z nich.
Szukaj
A dla mnie wygląda to na problem z kartą. Masz 2 karty różnych producentów, przyjrzyj się temu dokładnie, zwracając uwagę czy nie dotyczy to tylko jednej z nich.
Nikon D80 + śmieci, I jeszcze D300 teraz mam.
czyli wgranie nowego softu jest nieodwracalnym procesem?
1 i 3 to zasługa karty pamieci. Wyswietlacz gaśnie poźniej poniewaz jak wyąłczasz body to moze jeszcze zapisywać zdjecia na karcie. Zerknij na diode stan/odczyt ze tez sie swieci.
Przypadłość nr 3 to tez wina karty, po prostu potrzebna jest chwila zeby odczytac zdjecie do podgladu.
wielkie dzięki za odpowiedź
teraz muszę sprawdzić jaki ja mam soft w swojej deczysta i ściągnąć sobie taki na bakap![]()
jak ci sie uda zgrac soft z aparatu to daj znac jak to zrobiles![]()
podpis nieczytelny
jak mi się uda to oczywiście, że dam znać![]()
Skontaktuj się z nami