Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Pasek zamiennik

  1. #1
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie Pasek zamiennik

    Witam. Co sądzicie o tym pasku. Nada się do D300 zamiast oryginału? A może ktoś go używa?

    http://www.cyfrowe.pl/aparaty/lowepr...er-pasek.html#

  2. #2

    Domyślnie

    Kup lepiej pasek Neoprenowy Matina:
    http://allegro.pl/item427703862_pask..._pancerne.html
    Przymierzałem oba i ten Matina dużo bardziej mi się spodobał.
    Mam go do dziś i sobie go chwalę.

  3. #3

    Domyślnie

    potwierdzam dobrą opinię o Matinie, dobre wytrzymałe a przy tym niedrogie paski
    pozdrawiam Piotr


  4. #4

    Domyślnie

    Zdecydowanie neoprenowy, najlepiej bez napisu (złazi z rozciągającego się paska).

    Kupowałem w Foto-Ludek
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  5. #5

    Domyślnie

    też kupowałem neoprenowego matina w fotoludku - polecam
    Boxing is like Christmas - it's better to give than to receive

  6. #6

    Domyślnie

    a ja dla odmiany uzywam neoprenowego lowepro http://www.cyfrowe.pl/aparaty/lowepr...r-s-pasek.html
    i polecam. przymierzalem sie do Matina, ale nie przypadl mi do gustu. znam kilka osob ktore tez uzywaja paska i chwala. jest wersja S i C. C jest szersza, ale to ponoc do naprawde ciezkiego sprzetu.
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maly5 Zobacz posta
    a ja dla odmiany uzywam neoprenowego lowepro http://www.cyfrowe.pl/aparaty/lowepr...r-s-pasek.html
    i polecam. przymierzalem sie do Matina, ale nie przypadl mi do gustu. znam kilka osob ktore tez uzywaja paska i chwala. jest wersja S i C. C jest szersza, ale to ponoc do naprawde ciezkiego sprzetu.
    nie ukrywam że też o tym myślałem,lecz mimo iż to LowePro jakoś bałem się tych odpinanych końcówek, pewnie nie słusznie ale ....
    pozdrawiam Piotr


  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gawronnek Zobacz posta
    nie ukrywam że też o tym myślałem,lecz mimo iż to LowePro jakoś bałem się tych odpinanych końcówek, pewnie nie słusznie ale ....
    Też się bałem, przy czym nie tylko, że mi się rozepną, ale również tego, że w ciasnej torbie sprzęt mi porysują. Jak by nie patrzeć, na paskach LP jest mnóstwo twardego plastyku. O ile dobrze pamiętam, saszetka na pasku "łyknie" tylko karty SD, więc dla używających CF jest zbędna.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  9. #9
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Wielkie dzięki panowie. Chyba się zdecyduje na na to, ale jak radzicie bez napisa http://foto-ludek.com/pasprof.html

  10. #10

    Domyślnie

    Kupiłem u Hesjii, taki jak drugi kolega radził. Dobrze radził! Wyślij PM do Hesji bo linków nie pamiętam. Pasek szary, bez napisów, utrzyma trójkę z klocem i baby klocem.
    NYCH - Americana

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •