Witam. Co sądzicie o tym pasku. Nada się do D300 zamiast oryginału? A może ktoś go używa?
http://www.cyfrowe.pl/aparaty/lowepr...er-pasek.html#
Szukaj
Witam. Co sądzicie o tym pasku. Nada się do D300 zamiast oryginału? A może ktoś go używa?
http://www.cyfrowe.pl/aparaty/lowepr...er-pasek.html#
Kup lepiej pasek Neoprenowy Matina:
http://allegro.pl/item427703862_pask..._pancerne.html
Przymierzałem oba i ten Matina dużo bardziej mi się spodobał.
Mam go do dziś i sobie go chwalę.
potwierdzam dobrą opinię o Matinie, dobre wytrzymałe a przy tym niedrogie paski
pozdrawiam Piotr
Zdecydowanie neoprenowy, najlepiej bez napisu (złazi z rozciągającego się paska).
Kupowałem w Foto-Ludek
X-T10, XF35, XF18-55, MK320
też kupowałem neoprenowego matina w fotoludku - polecam
Boxing is like Christmas - it's better to give than to receive
a ja dla odmiany uzywam neoprenowego lowepro http://www.cyfrowe.pl/aparaty/lowepr...r-s-pasek.html
i polecam. przymierzalem sie do Matina, ale nie przypadl mi do gustu. znam kilka osob ktore tez uzywaja paska i chwala. jest wersja S i C. C jest szersza, ale to ponoc do naprawde ciezkiego sprzetu.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem
Też się bałem, przy czym nie tylko, że mi się rozepną, ale również tego, że w ciasnej torbie sprzęt mi porysują. Jak by nie patrzeć, na paskach LP jest mnóstwo twardego plastyku. O ile dobrze pamiętam, saszetka na pasku "łyknie" tylko karty SD, więc dla używających CF jest zbędna.
X-T10, XF35, XF18-55, MK320
Wielkie dzięki panowie. Chyba się zdecyduje na na to, ale jak radzicie bez napisahttp://foto-ludek.com/pasprof.html
Kupiłem u Hesjii, taki jak drugi kolega radził. Dobrze radził! Wyślij PM do Hesji bo linków nie pamiętam. Pasek szary, bez napisów, utrzyma trójkę z klocem i baby klocem.
NYCH - Americana
Skontaktuj się z nami