Close

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 71
  1. #51

    Domyślnie ktora z tych toreb ma wymiar wewnetrzny 45cm ?

    witam,
    czy moze mi ktos podpowiedziec czy ktoras z tych toreb o ktorych pisaliscie jest w stanie pomiescic D200 z gripem z N70-200VR/2,8 z oslona przeciwsloneczna lacznie, dodatkowo D70 z Tamronem 17-50 z oslona, oraz lampe Sb800 oddzielnie.
    Aparat z N70-200 mierzy jakies 44cm.
    trochę gratów

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrostiN Zobacz posta
    Witam. Ja też zdecydowałem się na kupno torby Naneu Correspondent 100 albo 200. Narazie mam tylko D40 z kitem. Ale zamierzam się rozwinąć w przyszłości. Mam takie pytanie, może trochę dziwne, ale prosiłbym o odpowiedź posiadaczy c200.
    Jaką długość ma ta torba bez wliczania kieszeni bocznych ? Czy jest to 38 cm czy mniej ?
    Z góry dzięki
    Sprawdz na allegro.pl w praktycznie każdej aukcji pdoane są wymiary zewnetrzne i wewnętrzne. Ja osobiście posiadam między innymi C400 i jedyne co moge powiedziec to to, że w tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego.

    Pozdrawiam.
    E-3,ZD14-54,ZD40-150,S30,FL50,FL50R,FL36R + trochę gratów... i oczywiście F65

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KIT Zobacz posta
    witam,
    czy moze mi ktos podpowiedziec czy ktoras z tych toreb o ktorych pisaliscie jest w stanie pomiescic D200 z gripem z N70-200VR/2,8 z oslona przeciwsloneczna lacznie, dodatkowo D70 z Tamronem 17-50 z oslona, oraz lampe Sb800 oddzielnie.
    Aparat z N70-200 mierzy jakies 44cm.
    Do C 400 powinieneś to upchnc a jeśli nie to mekko ma jakas taka *upną torbę ( cena cos ok 250zł) w niej raczej na 100% zmieścisz ten zestaw w całosci bez konieczności rozbierania na częsci pierwsze;D
    E-3,ZD14-54,ZD40-150,S30,FL50,FL50R,FL36R + trochę gratów... i oczywiście F65

  4. #54

    Domyślnie co wybrac

    hejko!
    zastanawiam sie nad c300 lub c400. co bedzie lepsze dla takiego zestawu:
    Nikon D80 + Grip (Batterypack)
    Nikon Speedlight SB-600
    Nikkor 50mm f/1.8
    Sigma 18-200 mm f/3.5-6.3 DC lub Tamron 17-50 f/2.8
    Tokina 28-70 f/4.8 Macro
    Soligor 100-400 f/4.5-6.7 MC
    Nikkor DX 18-55 f/3.5-5.6 G ED
    + cokin'y + ładowarka + troche papierów

    z czego za drobną opłata chce sie pozbyc:
    Nikkor DX 18-55 f/3.5-5.6 G ED
    Nikon FX + troszkę gratów

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bsiuda Zobacz posta
    hejko!
    zastanawiam sie nad c300 lub c400. co bedzie lepsze dla takiego zestawu:
    Nikon D80 + Grip (Batterypack)
    Nikon Speedlight SB-600
    Nikkor 50mm f/1.8
    Sigma 18-200 mm f/3.5-6.3 DC lub Tamron 17-50 f/2.8
    Tokina 28-70 f/4.8 Macro
    Soligor 100-400 f/4.5-6.7 MC
    Nikkor DX 18-55 f/3.5-5.6 G ED
    + cokin'y + ładowarka + troche papierów

    z czego za drobną opłata chce sie pozbyc:
    Nikkor DX 18-55 f/3.5-5.6 G ED
    Zdecydowanie C400. W 300tce będzie ciasno na tyle gratów
    Paweł

  6. #56

    Domyślnie

    oki
    czyli jednak c400.
    dzieki wielkie
    Nikon FX + troszkę gratów

  7. #57

    Domyślnie Odp: torba Naneu Pro Correspondent 300

    pozwolę sobie na podpięcie się pod temat.

    Planuję w najbliższym czasie taki zestaw D80 + N18-70 + N50/1.8 + N70-300VR + sabinka i jakieś tam graty (może też w przyszłości jakieś macro N60 lub N105)

    Stąd moje pytanie: Czy Naneu Pro Correspondent 300 nie będzie za duża na taki zestaw? zależy mi na tym, żeby wchodziło do niej poziomo body z podpiętym N70-300 z tulipanem (ale z założonym odwrotnie też od biedy ujdzie) Jak się ma taki zestaw do wersji 200 tej torby? Na początku będę miał tylko korpus + N18-70 więc dużo powietrza będzie w torbie ale docelowy zestaw podstawowy przedstawiłem powyżej więc nie chcę kupować teraz jakiejś małej torby a za 2 - 3 miesiące kupować nową bo ta się okazuje za mała.
    Pozdrawiam Paweł
    a D80 nadal robi zdjęcia ... | Forum Farmaceutyczne

  8. #58

    Domyślnie Odp: torba Naneu Pro Correspondent 300

    Cytat Zamieszczone przez nysander Zobacz posta
    Czy Naneu Pro Correspondent 300 nie będzie za duża na taki zestaw?
    Nie będzie za duża,raczej w sam raz
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  9. #59

    Domyślnie Odp: torba Naneu Pro Correspondent 300

    od wpisu uho (o pyleniu)upłynęło prawie półtora roku, więc może ktoś jeszcze popełnił zakup Naneu Pro Military ( szczególnie zależy mi na opiniach dotyczących modelu Tango) i może podzielić się wrażeniami? Dalej przekładki pylą, czy też producent zmienił "wyściółkę"? Cały czas toczę sam ze sobą dyskusje czy wybrać torbę (łatwiejszy dostęp, gorzej się nosi; chociaż z tych pro można zrobić coś na kształt sakwy) czy też plecak (rozważam model Naneu Pro Military Alpha) oferujący bardziej problematyczny dostęp do sprzętu ale za to pełny komfort podczas transportu. Na razie mam to co w stopce a docelowo chcę zmienić szkło na 18-200VR +50/1.8 i jakąś lampkę nie większą niż SB-600. W plecaku dodatkową komorę zagospodarowałbym na bluzę, picie (czasem butelkę wina) i inne duperele.

  10. #60

    Domyślnie

    No cóż, odkopię troszkę wątek:
    mam D 70s, obiektywy: 18-70, 70-300, 85, 50, 35, 24, sb 600, sb 800 no i inne pierdoły. NP corespondent 300, czy 400? pewnie napiszecie 400
    zdjęcie życia jeszcze przede mną

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •