witam,
czy moze mi ktos podpowiedziec czy ktoras z tych toreb o ktorych pisaliscie jest w stanie pomiescic D200 z gripem z N70-200VR/2,8 z oslona przeciwsloneczna lacznie, dodatkowo D70 z Tamronem 17-50 z oslona, oraz lampe Sb800 oddzielnie.
Aparat z N70-200 mierzy jakies 44cm.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami