Szukaj
Nikon F-501, Canon 30D
pn no chyba nie czytasz ze zrozumieniem, tego co napisano wyżej ... czy różnica na wyższych iso to jedyna kategoria oceny matrycy?
Co do fachowych testów, które Cię tak bardzo rozbawiły, to chciałbym Ci przypomnieć, że swego czasu Jacek_Z zrobił studyjne porównanie różnych aparatów i w "ciemno" mało kto potrafił odróżnić zdjęcie D200 od 5D.
Kolejne porównanie w niskich iso, tym razem 30D i D200 - szczerze, powalają (są?) jakieś różnice?
http://www.dpreview.com/reviews/CanonEOS30D/page26.asp
OK, nie ma roznic na niskich ISO, po napracowaniu sie mozna zrobic obrazek podobny do 5D, wszystko fajnie.
Ale mozna bylo za mniejsze pieniadze miec tez znacznie lepsze wysokie ISO, od 800 wzwyz i mniej pracy nad RAWem. Wiec po co sie meczyc?
Do pewnego momentu jest podobnie, pozniej roznice jak widac sa drastyczne.
Nikon F-501, Canon 30D
Skontaktuj się z nami