Nieoficjalna specyfikacja.
http://optyczne.pl/1189-nowo%B6%E6-C...ikacj%EA_.html
Wygląda to bardzo ciekawie.
Szukaj
Nieoficjalna specyfikacja.
http://optyczne.pl/1189-nowo%B6%E6-C...ikacj%EA_.html
Wygląda to bardzo ciekawie.
Migawka
- Typ: Elektroniczna
40d//d300 tez taka maja ?
Niezly kiler. Nie napisali, czy FF?
EDIT: aaa, napisali, ze nie. Czyli D90FX i 60DFF dopiero za dwa lata.![]()
Nikon F-501, Canon 30D
Jezeli to prawda to bardzo szybko wymieniaja model. Specyfikacja fajna, ciekawe ile z tego sie sprawdzi w realu.
Dwa rodzaje sRaw - piękna sprawa
Pewnie ceny D300 spadna i sobie kupie.![]()
Nikon F-501, Canon 30D
Jeśłi się to okaże prawdą, to piękny zakres iso biorąc pod uwagę gęstość matrycy
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Wygląda na to, że Canon przesuwa swoją ofertę w górę. Jeżeli wszystkie informację się potwierdzą, to nowy 5D będzie bardzo blisko D700, a 50D D300.
D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw
Skontaktuj się z nami