Close

Strona 1 z 47 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 470
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Migawka
    • Typ: Elektroniczna

    40d//d300 tez taka maja ?

  3. #3

    Domyślnie

    Niezly kiler. Nie napisali, czy FF?


    EDIT: aaa, napisali, ze nie. Czyli D90FX i 60DFF dopiero za dwa lata.
    Nikon F-501, Canon 30D

  4. #4
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Jezeli to prawda to bardzo szybko wymieniaja model. Specyfikacja fajna, ciekawe ile z tego sie sprawdzi w realu.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Pewnie ceny D300 spadna i sobie kupie.
    Nikon F-501, Canon 30D

  7. #7

    Domyślnie

    Jeśłi się to okaże prawdą, to piękny zakres iso biorąc pod uwagę gęstość matrycy
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Jeśłi się to okaże prawdą, to piękny zakres iso biorąc pod uwagę gęstość matrycy
    Pytanie jaka jakosc bedzie przy tak malych pikselach...
    Nikon F-501, Canon 30D

  9. #9

    Domyślnie

    Wygląda na to, że Canon przesuwa swoją ofertę w górę. Jeżeli wszystkie informację się potwierdzą, to nowy 5D będzie bardzo blisko D700, a 50D D300.
    D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
    moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotr w Zobacz posta
    Wygląda na to, że Canon przesuwa swoją ofertę w górę. Jeżeli wszystkie informację się potwierdzą, to nowy 5D będzie bardzo blisko D700, a 50D D300.

    Zapominasz jeszcze o pancernej budowie D300, co tez nie jest bez znaczenia w porownaniu do nieciekawych i nieuszczelnionych plastikow 20D/30D/40D. I o AFie.
    Nikon F-501, Canon 30D

Strona 1 z 47 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •