Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ozzy Zobacz posta
    brakuje pociągu

    podoba mi się- spokój, symetria i trochę niepokoju który wprowadza niebo... ale czemu zostawiłeś ten zafarb?
    Przepraszam... jaki zafarb?

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    ładnie Ci to wyszło ,fajnie rozświetliłeś niebo
    Zdjęcie pod słońce... że tak to ujmę - samo się rozświetliło

  2. #12

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba.
    Krzysztof Paszkiewicz

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Przepraszam... jaki zafarb?
    wydaje mi się, że trochę jest- magentowy. Najlepiej widoczny na trawie, liściach. Sprawdziłem też specjalnie w PS- pokazuje wartości powyżej 10 w kanale "a"
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ozzy Zobacz posta
    wydaje mi się, że trochę jest- magentowy. Najlepiej widoczny na trawie, liściach. Sprawdziłem też specjalnie w PS- pokazuje wartości powyżej 10 w kanale "a"
    Sądziłem, że tak powinno być Mieszam standardowo kanałami i efekty mniej więcej są zbliżone... może to kwestia WB?

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Sądziłem, że tak powinno być Mieszam standardowo kanałami i efekty mniej więcej są zbliżone... może to kwestia WB?
    nie wiem czy tak powinno być, dlatego pytałem czy specjalnie zostawiłeś
    w każdym razie widzę trochę zafarbu, bez niego jest chyba lepiej... ale to Ty decydujesz
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  6. #16
    Rozmowny Awatar cialat
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Reńska Wieś/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    762

    Domyślnie

    no eXXXtrasię zacząłem zastanawiać nad zakupem IRenki (narazie na szkło)pozdrawiam

  7. #17

    Domyślnie

    Ma swój urok z tym niebem, o gustach się nie dyskutuje więc powiem tylko, że lubię bw

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •