Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Patrycja na dole

    Kokretne rezultaty pracy na parkingu.
    (POdobno kolory nie takie... Fiolet celowy! skóra modelki szara...?)

    #1
    2#
    3#
    4#
    www.trphoto.pl
    D70(NIE CHCE GRIPA) / D200(MAM GRIPA) Nikkor 10.5mm/50mm/28-70mm/80-200mm SB 26/800 ..I na smaczek ... 622 Sunpaczek

  2. #2
    Marcin Stawiarz
    Gość

    Domyślnie

    panterka, skora + dres? szkoda, ze nie widac tych dresow w calej okazalosci, byloby jeszcze smieszniej, choc nie wiem jaki byl zamysl tej sesji

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Stawiarz Zobacz posta
    panterka, skora + dres? szkoda, ze nie widac tych dresow w calej okazalosci, byloby jeszcze smieszniej, choc nie wiem jaki byl zamysl tej sesji
    Eee tam przesadzasz, do kompletu tylko białych kozaczków brakuje

  4. #4

    Domyślnie

    Fajnie skora z dresem sie komponuje

  5. #5

    Domyślnie

    Co to kuhwa jest pudelek.pl ?

    Niektorzy lubią fotogrfować ludzi takich jacy są (a nie takich jakich by inni chcieli widzieć)
    To wciaż jest forum foto ... czy może sam jacyków został adminem?

    JAK BOGA KOCHAM .. LUDZIE!
    www.trphoto.pl
    D70(NIE CHCE GRIPA) / D200(MAM GRIPA) Nikkor 10.5mm/50mm/28-70mm/80-200mm SB 26/800 ..I na smaczek ... 622 Sunpaczek

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar myimmortal
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Działdowo / Wawa
    Posty
    60

    Domyślnie

    lans

    u mnie wiesz jak to wygląda... to w oddzielnym wątku już lepiej jeśli chodzi o kontrasty itp...
    think different...

    http://anna.zakrzewska.net

  7. #7

    Domyślnie

    własnie dresiki mnie zaintrygowały :P
    |D300||MB-D10||24-70 f/2.8||70-200 f2.8||sb800|

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •