http://www.optyczne.pl/1145-nowo%C5%...anasonica.html
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=7643
Dziwne. Co z telecentrycznością? Nagle przez mniejszy otwór przelatują równolegle promienie na matrycę tej samej wielkości co w normalnym systemie? Czyli do tej pory na skraju kadru nie mieli zachowanej telecentryczności. Hipokryci
Gdyby zrobili z tego jakiegos fajnego dalmierzowca to by to miało sens, byłaby konkurencja dla M8![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami