Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie d200 przednia guma

    Wiem ze byl podobny temat ale jak zwykle wyszukiwarka na dupe sie zdała.

    chodzi o opkretlo od przyslony. chodzi ciezko, dziwilem sie dlaczego, okazalo sie ze guma na ktorej znajduje sie nasz piekny czerwony znaczek na uchwycie ociera o pokretlo i czasem uniemozliwia jego obslugie.
    narazie zdarza mi sie to rzadziej (ale i tak za czesto) a guma sie juz w gornej czesci wlasnie w okolicy pokretla odkleila i dlatego mi na nie wlatuje, z czasem moze byc gorzej.

    Ktos to jakos sobie "usprawnil"? ze juz jest dobrze i nie trzeba wiecej sie z tym cholerstwem bawic?

  2. #2

    Domyślnie

    Niektórzy delikatnie ucinają nożykiem takim jak do wykładzin typu stanley lub skalpelem fragmecik gumy tuż pod pokretłem. guma wtedy nawet jak sie rozszerzy to nie włazi na pokrętło
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

  3. #3

    Domyślnie

    dzieki za sugestie, pewnie tak zrobie
    pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    nie ma za co. guma ma to do siebie że pod wpływem ciepła, nacisku przez pewien okres czasu sie rozszerza a jak nie ma jak to tworzy sie pęcherzyk przez co się odkleja ale dosyc juz tego mądrowania się
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

  5. #5

    Domyślnie

    Tylko nie próbuj kleic. Kolega kleił w d2hs i kółeczko staneło na zawsze...
    никон

  6. #6

    Domyślnie

    A wie ktoś ile wynosi wymiana ogumienia w serwisie (dla D200)?

  7. #7

    Domyślnie

    obiło mi się o uszy że ok 300zł ale nie jestem pewien
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    to ja lece po skalpel, tez mi sie odkleja

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotomarko Zobacz posta
    214 zł płaciłem
    ale bez przesyłki?
    D300, i klamoty do niego
    R.E.Durka

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •