Wiem ze byl podobny temat ale jak zwykle wyszukiwarka na dupe sie zdała.
chodzi o opkretlo od przyslony. chodzi ciezko, dziwilem sie dlaczego, okazalo sie ze guma na ktorej znajduje sie nasz piekny czerwony znaczek na uchwycie ociera o pokretlo i czasem uniemozliwia jego obslugie.
narazie zdarza mi sie to rzadziej (ale i tak za czesto) a guma sie juz w gornej czesci wlasnie w okolicy pokretla odkleila i dlatego mi na nie wlatuje, z czasem moze byc gorzej.
Ktos to jakos sobie "usprawnil"? ze juz jest dobrze i nie trzeba wiecej sie z tym cholerstwem bawic?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami