17-55 jest super - gdybym miał wybierać jeden jedyny obiektyw, to byłby właśnie ten. Jasny, szybki - ma i szeroki kąt a na 55 (kąt widzenia prawie jak 85 dla małego obrazka) spokojnie można robić portrety. Bdb bokeh. Pancerna obudowa. Wady: duży i ciężki ale jestem w stanie to przeboleć
Według mnie lepiej mieć jeden dobry obiektyw, niż wiele takich sobie. Poza tym zwłaszcza na początku zbyt dużo szkieł wprowadza tylko zamęt.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami