Chyba jakis blad w instrukcji... Bo juz D200 obslugiwal 16.Odnosnie karty to rozwaz zakup 16GB na ebay sa dosc tanio a RAW-y jednak szybko Ci ta 4 zapchaja.
Tylko, że w instrukcji na str 369 jest napisane jakie karty zalecają stosować i max to 8GB.
Sam uzywam D300 + 16GB i nie mam zadnych problemow ( 3 mies i jest ok ).
Nie wiem dlaczego producent mialby zalecac mniejsze karty od obslugiwanych.
Jedrzej
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami