Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 87
  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Sandomierz
    Posty
    54

    Domyślnie

    Wilk235 powiedzmy że to był głupi zart, d300 to świetna pucha, ale skoro juz ktoś wykłada taka kase od razu i na pierwsze lustro to chyba warto by też OD razu kupić lepszą optyke ?
    D50 | T 55-200

  2. #22
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Sandomierz
    Posty
    54

    Domyślnie

    Jak z kosztami 70-200 f2.8?




    nowa ok 2500 zł, uzywana dobry stan koło 1700-1800, gorzy stan smigneła przez forym za 1300 czy 1400 ??
    D50 | T 55-200

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misiael Zobacz posta
    ...Budżet:
    Karta PayPal 4000 GBP z granicą zdrowego rozsądku do 2000 GBP

    Grip:
    Myślę że może się przydać jesli bede robil przyrodę lub ulicę gdzie zeby uchwycic jakiś momemnt grip zwieksza predkosc fotek seryjnych

    Jak z kosztami 70-200 f2.8?...
    Budżet - otwórz wino przed użyciem karty - pójdzie łatwiej. A karta zniesie.
    Grip - eeee tam.
    70-200 - myślę, że 70-300 VR jest good.

    Konkluzja - weź D300 + 17-55 + 70-300 - resztę na razie olej (sorki).

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rymek Zobacz posta
    a tak apropo to koszt chyba ponad 10k ?? w pln-ach ? to może poczekaj na d700 :P:P
    Za drogi.
    Zaczynam moje hobby dopiero z lustrem więc D300 mi starczy...
    W funtach cena o wiele mniej wychodzi

    Tak mieszkam w Birmingham

    Rymek jasne szkło będzie lecz nie wszystko na raz :P Jaką dużą torbę lub plecak bym mysiał mieć :P

  5. #25

    Domyślnie

    Grip:
    Myślę że może się przydać jesli bede robil przyrodę lub ulicę gdzie zeby uchwycic jakiś momemnt grip zwieksza predkosc fotek seryjnych


    Tak, ale nieznacznie, różnica jest gdy zastosujesz aku EN-EL4a. Koszt takiego aku to dodatkowo ok. 400pln + BL-3 ok. 150PLN.
    Myślę, że z tymi obiektywami (16-85 i 70-300 ) na początek grip nie jest potrzebny.

  6. #26
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Sandomierz
    Posty
    54

    Domyślnie

    nie miałem 70-300 w rękach, ale stałe światło to przydatna sprawa, zwłaszcza że zainteresowany pisał ze chce koncerty, czasem przyda sie jasny koniec w ciemnym miejscu....
    D50 | T 55-200

  7. #27
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Sandomierz
    Posty
    54

    Domyślnie

    weź Lowepro Sling Shot 200/300 - łyknie Ci wszytko spokojnie... przynajmniej narazie a jak nie to może coś na dwa ramiona...


    sorry że nie edytowałem poprzedniego postu...
    D50 | T 55-200

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rymek Zobacz posta
    Wilk235 powiedzmy że to był głupi zart, d300 to świetna pucha, ale skoro juz ktoś wykłada taka kase od razu i na pierwsze lustro to chyba warto by też OD razu kupić lepszą optyke ?
    OK przyjąłem. Myślę, że są dwie szkoły:
    1. Super szkła i gorsza pucha
    2. Lepsza pucha i na początek szkła, żeby robić zdjęcia. Tu mamy przypadek trzeci:
    3. Prawie najlepsza puszka i wcale niezłe na początek szkła. Mogę się mylić.

  9. #29
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Sandomierz
    Posty
    54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    OK przyjąłem. Myślę, że są dwie szkoły:
    1. Super szkła i gorsza pucha
    2. Lepsza pucha i na początek szkła, żeby robić zdjęcia. Tu mamy przypadek trzeci:
    3. Prawie najlepsza puszka i wcale niezłe na początek szkła. Mogę się mylić.
    racja, ale zawsze może być lepiej
    D50 | T 55-200

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rymek Zobacz posta
    Jak z kosztami 70-200 f2.8?
    nowa ok 2500 zł, uzywana dobry stan koło 1700-1800, gorzy stan smigneła przez forym za 1300 czy 1400 ??
    Nikon 70-200mm 70-200 AFS VR f2.8G IF-ED-Nikkor Lens@UK cena 1049GBP jak narazie mnie przeraża ta cena ;/
    Ten 17-55/2.8 juz bardziej znośna około 700GBP

    Wogole wyslalem zapytanie do jednego sprzedawcy żeby urwać z ceny na tym jednym zamowieniu bo jednak chce oszczędzić

    Co do gripa to pomyślę ale i poczekam na inne opinie.
    Wiesz te baterie to nie problem dla mnie dokupić

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •