Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 87
  1. #11
    Rozmowny Awatar cahe
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Kielce/przebywam w stolicy
    Posty
    481

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misiael Zobacz posta
    Dlaczego D300?
    1. Bo jest uszczelniany - tam gdzie mieszkam dużo pada
    Berningham?

    5. Super leży w ręce i już się nim bawiłem w sklepie
    I to właśnie jest najważniejsze.

    To szkiełko o którym piszesz jednak zbyt kosztowne dla mnie jak narazie...
    Jest parę aleternatyw. Z tańszych rzeczy można polecić Sigmę 18-50 czy Tamrona 17-50, oba szkła są jasne. Ale taki 16-85, to dobre szkło i nadrabia ciemność VRem.
    Look ma, no camera!

    Nie zapomnij dodać swojej grupy fotograficznej do forumowej mapki!

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Sandomierz
    Posty
    54

    Domyślnie

    life view to chała nie wiem po co to w ogole wmontowali w ta puszke, zanim sie zrobi zdjęcie 5 razy podnosi się lustro a i tak nie wiadomo czy to zdjecie juz jest czy jeszcze go nie ma... dla mnie bez sensu i w ogole nie praktyczne, to taka uwaga do LV, i tak jak wczesniej proponowałem weź lepiej S 70-200/2.8 i jeszcze jakiś standart ze stałym f, a może po prostu stałke koło 30 ??
    D50 | T 55-200

  3. #13

    Domyślnie

    zrezygnuj z Gripa ... fajny bajer ale czesto uzytkownicy odpinaja go i sprzedaja , zawsze to ciezej i czesto mniej porecznie , rzeczywiscie zainwestuj w lepsze szkla ... 17-55 2,8 ... a z dlugich S 100-300 f4 , tylko wtedy trzeba filtry o wiekszej srenicy ... no i kart to minimum 3 x 4GB ...
    Pozdrawiam

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Sandomierz
    Posty
    54

    Domyślnie

    grip sie przydaje, co z tego ze nie miesci sie w torbie , a skoro tak wszyscy piszecie to może lepiej kupić super standart jak 17-55 i zrezygnowac z tych dwoch tanszych??
    D50 | T 55-200

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misiael Zobacz posta
    Dlaczego D300?
    1. Bo jest uszczelniany - tam gdzie mieszkam dużo pada
    2. LiveView
    3. Lepszy niż D80
    4. Inwestycja na kilka lat
    5. Super leży w ręce i już się nim bawiłem w sklepie

    Heh
    To szkiełko o którym piszesz jednak zbyt kosztowne dla mnie jak narazie...
    Chodzi o to czy z tych dwóch dobre na początek by się nauczyć i wyczuć lusterko - w końcu to nie @
    Jak są takie twoje pierwsze kroki to te dwa szkła na początek i na trochę dłużej przy Twoich preferencjach fotografowania sprawdzą się w 100%.
    Później przyjdzie etap na szkła 2.8, a później na stałki 1.8 lub nawet 1.4.
    Bierz i rób foty.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Jak są takie twoje pierwsze kroki to te dwa szkła na początek i na trochę dłużej przy Twoich preferencjach fotografowania sprawdzą się w 100%.
    Później przyjdzie etap na szkła 2.8, a później na stałki 1.8 lub nawet 1.4.
    Bierz i rób foty.
    Dobrze gada.

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Sandomierz
    Posty
    54

    Domyślnie

    a tak apropo to koszt chyba ponad 10k ?? w pln-ach ? to może poczekaj na d700 :P:P
    D50 | T 55-200

  8. #18

    Domyślnie

    Grip sie przydaje . ale trzeba na niego wydac tysiaka ... a zdjec to on sam nie zrobi i spokojnie mozna sie bez niego obyc , ja osobiscie wolalbym zamiast gripa dolozyc do szkla albo wrecz kupic jakas 50 ke albo 85 ke

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rymek Zobacz posta
    a tak apropo to koszt chyba ponad 10k ?? w pln-ach ? to może poczekaj na d700 :P:P
    Tak jak sam obiektyw nie robi zdjęć, tak D700 bez obiektywu też.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Dobrze piszesz. Więc wiesz, że i tak się tym skończy
    Jeśli wiesz co chcesz i bierzesz D300 to znajdź kasę na 17-55. Ewentualnie odpuść na chwilę 70-300.
    Planowałem jakies jasne szkiełko w momencie gdy już opanuję Nikosia i zdjęcia mi będa wychodzić
    Wiesz że cena tego 17-55 to prawie tyle co body ?

    Budżet:
    Karta PayPal 4000 GBP z granicą zdrowego rozsądku do 2000 GBP

    Grip:
    Myślę że może się przydać jesli bede robil przyrodę lub ulicę gdzie zeby uchwycic jakiś momemnt grip zwieksza predkosc fotek seryjnych

    Jak z kosztami 70-200 f2.8?

    Więcej kart to nie problem

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •