Close

Strona 18 z 21 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 202

Wątek: Nikon D10?

  1. #171

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    A teraz nie jest?
    Poczytaj miedzy wierszami...

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  2. #172

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez MARTINK Zobacz posta
    czytam to wszystko i nie wierze...

    Jakby nie to forum to wszyscy (95%) by sie cieszyla z tego co ma.... i byla zadowolona ze zdjec.
    A tam... ja jestem bardzo zadowolony z d300, z moich szkiełek, a nawet z niektórych moich zdjęć (?!) co nie zmienia faktu że lubię sobie pofantazjować o nowych "nikonkach"
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  3. #173

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Ja tam mocno trzymam kciuki za tego d10, czy jak to sie bedzie nazywalo.
    Okaze sie zaraz, ze DX juz nie mozna robic zdjec i nikkora 17-55 uzywanego bedzie mozna dostac w cenie nowego Tamrona
    FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
    Ex: D70 | D300 | D600 | D7500

  4. #174

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez lesheck Zobacz posta
    Ja tam mocno trzymam kciuki za tego d10, czy jak to sie bedzie nazywalo.
    Okaze sie zaraz, ze DX juz nie mozna robic zdjec i nikkora 17-55 uzywanego bedzie mozna dostac w cenie nowego Tamrona
    cichaczem na to licze
    D300 + MBD10 + D80 + MBD80 + F 85/1,4 + N AF 50/1,8D + N AF-s 35/1,8 + N AF 24/2,8 [bez D] + N 70-300VR + N 18-70 + SB 600

  5. #175

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez matijas Zobacz posta
    cichaczem na to licze
    A ja dziś miałem sen - prezentacja Nikona: 3 body i lampa - taka jak na dzień niepodległość helikopter miał

  6. #176

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez tzk Zobacz posta
    A ja dziś miałem sen - prezentacja Nikona: 3 body i lampa - taka jak na dzień niepodległość helikopter miał
    i jeszcze cienia za obiektem nie rzucala

    marzenia swoja droga ale na szkielko ochote mam i jak cena jeszcze spadnie... hmm
    D300 + MBD10 + D80 + MBD80 + F 85/1,4 + N AF 50/1,8D + N AF-s 35/1,8 + N AF 24/2,8 [bez D] + N 70-300VR + N 18-70 + SB 600

  7. #177

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    To ja, to ja!

    P.S. kiedyś zainwestowałem w Music Mana StingRay 5 i nie żałuję... dziś już tylko na kanapie gram...
    moja ulubiona gitara, niemal tylko dlatego, że posiadał ją przez dłuższy czas mój idol - Lech Janerka. O ile to nie tajemnica, ile zapłaciłeś i w którym roku? przepraszam za OT

    r

  8. #178

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Całego wątku nie czytałem więc może moje informacje gdzieś się już pojawiły. Sony pod koniec roku wypuści swój odpowiednik Canona 5D czy jeszcze nie istniejącego Nikona D700. Co do matrycy podobnie jak w przypadku Sony A700 i Nikona D300 bedzie ona wspólna. Zatem należy się spodziewac w nowym body nikona nie 12 a ponad 24 megapikseli (http://www.optyczne.pl/779-nowo%C5%9...d_SONY_!!.html).

  9. #179

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez ZimnyMaciek Zobacz posta
    Całego wątku nie czytałem więc może moje informacje gdzieś się już pojawiły. Sony pod koniec roku wypuści swój odpowiednik Canona 5D czy jeszcze nie istniejącego Nikona D700. Co do matrycy podobnie jak w przypadku Sony A700 i Nikona D300 bedzie ona wspólna. Zatem należy się spodziewac w nowym body nikona nie 12 a ponad 24 megapikseli (http://www.optyczne.pl/779-nowo%C5%9...d_SONY_!!.html).
    Nie sądzę, żeby nikon chciał strzelić sobie w kolano, 24mpix to oni dadzą do D3x (czy jak go tam nazwą) a do taniego FF upchają matrycę z D3, jak ten już zdąży się zadomowić (czyli nie prędzej niż za 2 lata).

  10. #180

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    dziwi i troche bawi mnie ilosc ludzi ktorzy o tym co wyjdzie mowia z pelnym przekonaniem
    Puszki i słoiki...


Strona 18 z 21 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •