Szukaj
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Ja tam mocno trzymam kciuki za tego d10, czy jak to sie bedzie nazywalo.
Okaze sie zaraz, ze DX juz nie mozna robic zdjec i nikkora 17-55 uzywanego bedzie mozna dostac w cenie nowego Tamrona![]()
FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
Ex: D70 | D300 | D600 | D7500
Całego wątku nie czytałem więc może moje informacje gdzieś się już pojawiły. Sony pod koniec roku wypuści swój odpowiednik Canona 5D czy jeszcze nie istniejącego Nikona D700. Co do matrycy podobnie jak w przypadku Sony A700 i Nikona D300 bedzie ona wspólna. Zatem należy się spodziewac w nowym body nikona nie 12 a ponad 24 megapikseli (http://www.optyczne.pl/779-nowo%C5%9...d_SONY_!!.html).
dziwi i troche bawi mnie ilosc ludzi ktorzy o tym co wyjdzie mowia z pelnym przekonaniem![]()
Puszki i słoiki...
Skontaktuj się z nami