Close

Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 91718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 202

Wątek: Nikon D10?

  1. #181

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Bo ludzie tak są zaprogramowani, że lubią marzyć i wierzyć w dobrą nowinę

  2. #182

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    dziwi i troche bawi mnie ilosc ludzi ktorzy o tym co wyjdzie mowia z pelnym przekonaniem
    z takim samym jak Ci, którzy negują to co mówią Ci pierwsi. Oczywiście muszę podkreślić, że "swoje wiem" i mogę się wręcz założyć. Tyle, że to nie ma sensu.

  3. #183

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    skąd ta wiedza? Jak wejdzie następca 5D to ten model wycofają. Jaka będzie cena następcy 5D i skąd ta wiedza?
    Na bank zostanie tylko cena pójdzie w dół .
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #184

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Na bank zostanie tylko cena pójdzie w dół .
    Byłoby to działanie pozbawione sensu, po co zostawiać stary model jak wychodzi nowy, to tak jakby Nikon wypuścił D300 i zostawił w sprzedaży D200. 5D zniknie po wyczerpaniu zapasów
    pozdrawiam Sebastian

  5. #185

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez ravajas Zobacz posta
    moja ulubiona gitara, niemal tylko dlatego, że posiadał ją przez dłuższy czas mój idol - Lech Janerka. O ile to nie tajemnica, ile zapłaciłeś i w którym roku? przepraszam za OT
    Hihi, a zgadnij na czyim MM zagrałem i wiedziałem, że to będzie właśnie moja gitara??

    2500 marek niemieckich (całe wakacje na nią pracowałem) i chyba (o rany, nie pamiętam) 1992-1995 rocznik. A kupiłem chyba w 2000 r.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  6. #186

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Jak już się przechwalamy w tym temacie, to będąc raz u lutnika z pękniętym gryfem, trafiłem na gitarę Jurka Styczyńskiego z Dżemu, którą zostawił do konserwacji. Był to Gibson Les Paul '60 i uprzejmy pan lutnik pozwolił mi chwilę na niej pograć. Podłączyliśmy to do jeszcze starszego Marshalla Powiem tyle... było to jedno z najlepszych doznań dźwiękowych w moim życiu Euforia zamieniła się w ekstazę gdy lutnik zasiadł za odremontowanymi hammondami i zagrał koncert dla jednej osoby. Ehhh... nie zamieniłbym tej chwili na nic innego, no może na nikona D700
    D700, D750, D800, N24-70, S35/1.4 ART, S50/1.4 ART, N50/1.8, N85/1.4

  7. #187

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez PaRaGaS Zobacz posta
    10/10.
    A tak serio, to wyznacznik pro szkieł u Nikona to po prostu światło 2.8/lepsze, tyle.

    Ciekawa teoria.
    Znaczy, że Nikkor 600mm/f4 jest szkłem amatorskim ?

  8. #188

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    a 50 f1.8 mega proszklo

  9. #189
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    A 50/1.8 jest pro

    Czemu sie bijecie w dwoch watkach skoro oba sa praktycznie o tym samym - D10/D700, moze ktos to sklei?

    EDIT: R, widze, ze myslimy o tym samym

  10. #190

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    A 50/1.8 jest pro

    Czemu sie bijecie w dwoch watkach skoro oba sa praktycznie o tym samym - D10/D700, moze ktos to sklei?

    EDIT: R, widze, ze myslimy o tym samym
    W tym drugim rozmowa tyczy się wysoce uprawdopodobnionych rzeczy. Tutaj to tylko wiara, nadzieja ... słowem jakiś niko-religijny wątek pobożno-życzeniowy.
    Ostatnio edytowane przez Nemeth ; 20-06-2008 o 10:27

Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 91718192021 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •