Close

Strona 17 z 21 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 202

Wątek: Nikon D10?

  1. #161

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Czyli mamy tylko 4 profi szkla?
    forum.niekojarze.pl

  2. #162

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez Jakubas Zobacz posta
    Czyli mamy tylko 4 profi szkla?
    Masz złe podejście. Wszystkie Nikkory są profi
    Po za tym nikoniarze są świadomymi użytkownikami. Nie potrzebują znaczników

  3. #163

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez Orkaniusz Zobacz posta
    U Canona bardziej mi się widzi: 4, 3, 2, 1
    To co to jest EOS D1000?

    Cytat Zamieszczone przez Orkaniusz Zobacz posta
    Podobnie obiektywy: u nas w Nikonie nie ma żadnego wyróżnika,że szkło jest "profi" - u Canona mają L-ki...
    A co to są za obiektywy z oznaczeniem N?

    Cytat Zamieszczone przez Jakubas Zobacz posta
    Czyli mamy tylko 4 profi szkla?
    Nie, przecież wiesz... ale jest zapotrzebowanie na N-ki to Nikon wprowadził


    P.S. a ja z kolei ciągle nie rozumiem tych, co twierdzą że FX nie może być dla amatora...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  4. #164

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Heheh, a Nikon pojdzie na kompromis i wypusci D10 bez srubokreta
    forum.niekojarze.pl

  5. #165

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez Jakubas Zobacz posta
    Heheh, a Nikon pojdzie na kompromis i wypusci D10 bez srubokreta
    Masakra by była! A mój poziom w... spowodowałby, że może jakiegoś C bym dopasował... Dobra, dobra. Za dużo fantazjujemy tu rzeczywiście
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  6. #166

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez Orkaniusz Zobacz posta

    Podobnie obiektywy: u nas w Nikonie nie ma żadnego wyróżnika,że szkło jest "profi" - u Canona mają L-ki...
    No jest przecież napis Nikkor

  7. #167

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez Foksik Zobacz posta
    No jest przecież napis Nikkor
    10/10.
    A tak serio, to wyznacznik pro szkieł u Nikona to po prostu światło 2.8/lepsze, tyle.
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  8. #168

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez Jakubas Zobacz posta
    Czyli mamy tylko 4 profi szkla?
    Jakubas już 9...
    Jakon
    D 300s | N 18-105 | N 35/1.8 |
    |

  9. #169

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    czytam to wszystko i nie wierze...

    Jakby nie to forum to wszyscy (95%) by sie cieszyla z tego co ma.... i byla zadowolona ze zdjec.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  10. #170

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez MARTINK Zobacz posta
    Jakby nie to forum to wszyscy (95%) by sie cieszyla z tego co ma.... i byla zadowolona ze zdjec.
    A teraz nie jest?
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

Strona 17 z 21 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •