I znowu się zacznie od nowa...
Zaraz ktoś CI zada pytanie - skad wiesz i czy to z pewnego źródła...
Potem kolejna osoba powie, ze idzie dać na msze, żeby tak sie stało.. nastepnie ktos napisze, ze FF to badziew i DX rululezzzujeeee.... nastepnie ktos to podważy, temat zatoczy z 20 okrążeń, po czym zostanie zamkniety
ps. Gdybym był modem to już bym go zamknął![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami