Close

Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 202

Wątek: Nikon D10?

  1. #141

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid Zobacz posta
    Żebyś się nie zdziwił
    I znowu się zacznie od nowa...
    Zaraz ktoś CI zada pytanie - skad wiesz i czy to z pewnego źródła...
    Potem kolejna osoba powie, ze idzie dać na msze, żeby tak sie stało.. nastepnie ktos napisze, ze FF to badziew i DX rululezzzujeeee.... nastepnie ktos to podważy, temat zatoczy z 20 okrążeń, po czym zostanie zamkniety

    ps. Gdybym był modem to już bym go zamknął

  2. #142

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    I znowu się zacznie od nowa...
    Zaraz ktoś CI zada pytanie - skad wiesz i czy to z pewnego źródła...
    Potem kolejna osoba powie, ze idzie dać na msze, żeby tak sie stało.. nastepnie ktos napisze, ze FF to badziew i DX rululezzzujeeee.... nastepnie ktos to podważy, temat zatoczy z 20 okrążeń, po czym zostanie zamkniety

    ps. Gdybym był modem to już bym go zamknął
    skąd wiesz i czy to z pewnego zródła?
    Pozdrawiam GRUPA FOTOKUJAWY

  3. #143

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Wątek zaczyna przypominać gadanie samemu ze sobą , no to ja tez zaczne tak sobie do siebie no bo przecież ja najwiecej wiem , wiecej nawet niz "wszystke Pany inżyniery od fotomaszynek"

    Cytat Zamieszczone przez fotojacek Zobacz posta
    skąd wiesz i czy to z pewnego zródła?
    no jakto skąd ... z pewnego zródła.... z własnej głowy hehehehhe

    pozatym tez ide dać na msze tylko nie wiem czy na intencje taniego FF czy stypy po tym wątku, rownież popieram zamknięcie.

    PS. DX rulezzzzz
    Pozdrawiam GRUPA FOTOKUJAWY

  4. #144

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    "Msza Św. prowadzona w intencji taniego FX oraz nano stałek z AF-S'em"

  5. #145

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Któryś dzień, co nie otworzę Forum, to D10. Jak czytam te pobozne życzenia dużych facetów, to rzygać mi się chce. ...i jeszcze używam słów powszechnie uznawanych za lekko nieprzyzwoite. Dajcie juz se spokój.
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  6. #146

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez Jolania Zobacz posta
    Któryś dzień, co nie otworzę Forum, to D10. Jak czytam te pobozne życzenia dużych facetów, to rzygać mi się chce. ...i jeszcze używam słów powszechnie uznawanych za lekko nieprzyzwoite. Dajcie juz se spokój.
    O rany! Zawsze uważałem, że komputery nie są dla wszystkim. Jak Ci szkodzi to po co włączasz?
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  7. #147

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez Bonthyc Zobacz posta
    "Msza Św. prowadzona w intencji taniego FX oraz nano stałek z AF-S'em"
    To ja pójdę zamówić mszę w intencji robienia ciekawych zdjęć tym, co mam
    AMEN
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  8. #148

    Wink Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    O rany! Zawsze uważałem, że komputery nie są dla wszystkim. Jak Ci szkodzi to po co włączasz?
    Liczę, ze pojawi się jakiś wiarygodny zwiastun owego D10, a nie koncert życzeń trwajacy w nieskończoność.
    Zółto-czarny popieram Cię w całej rozciągłości.
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  9. #149

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    To ja pójdę zamówić mszę w intencji robienia ciekawych zdjęć tym, co mam
    AMEN
    Hihi, jedno drugiego nie wyklucza
    Marzyć rzecz piękna. Kto z Was nie ma marzeń?
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  10. #150

    Domyślnie Odp: Nikon D10?

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Hihi, jedno drugiego nie wyklucza
    Marzyć rzecz piękna. Kto z Was nie ma marzeń?
    Nikon z podpiętą "eLką" ...

Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •