Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: auto iso w d80

  1. #1

    Domyślnie auto iso w d80

    robilem ostatnio zdjecia na slubie i zauwazylem, ze jak ksiadz blogoslawil mlodych to jego reka jest zamazana, widze ze zle dobralem parametry, robilem w priorytecie A, iso 640, sb800 ttl odblysk od sciany prezbiterium, tak by doswietlic ich od przodu.

    kolega powiedzial mi ze tez mial kiedys z tym problem i robi na auto iso. znalazlem taka funkcje w aparacie, ale czy ktos mi moze opisac jak dobrac parametry, albo jak on dobiera parametry. bo zrobilem sobie probne zdjecie w domu i nadal mam poruszona reke
    D700, N70-200/2.8, N50/1.4, N85/1.8, N35/2.0, SB800,

  2. #2

    Domyślnie Odp: auto iso w d80

    Zamiast Auto ISO w kościele użył bym trybu M zamiast A...

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=2697
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #3

    Domyślnie Odp: auto iso w d80

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Zamiast Auto ISO w kościele użył bym trybu M zamiast A...

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=2697
    to mam jeszcze dopytanie do tego. poniewaz jestem poczatkujacym fotografem, to nie za bardzo wiem jak dobierac czasy. czy 1/500 czy moze 1/30 wystarczylaby na ostre uchwycenie ruchu ksiedza przy blogoslawienstwie, stad pstrykam na A.
    moze jest gdzies jakis tutek na temat doboru czasu w trybie M?
    z gory dziekuje
    D700, N70-200/2.8, N50/1.4, N85/1.8, N35/2.0, SB800,

  4. #4

    Domyślnie Odp: auto iso w d80

    Trochę masz tu: http://forum.nikon.org.pl/showthread...=57154post=#10
    W ten sposób możesz sobie wszystko sam policzyć.
    Jacek

  5. #5

    Domyślnie Odp: auto iso w d80

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Trochę masz tu: http://forum.nikon.org.pl/showthread...=57154post=#10
    W ten sposób możesz sobie wszystko sam policzyć.
    wielkie, Wielkie, WIELKIE dzieki, dobrze napisane, potestuje
    D700, N70-200/2.8, N50/1.4, N85/1.8, N35/2.0, SB800,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •