Szukaj
hmm najbardziej mi się spodobał komentarz na którejś stronie, że ma tylko 7 pól AF
kiedy nikon dojdzie do tego że 3 pola to trochę za mało![]()
Nie kumam sensu tej puszki, przecież już 450D to jest wydmuszka w porównaniu z takim D80 - prawda, generację nowsza wydmuszka, ale pod względem ergonomii i budowy to jednak bardziej przypomina D60.
Canon robi konkurencję hybrydom?
*edit* Wg specyfikacji nie jest wcale mniejszy od 400D/450D. Jeżeli nie będzie kosztował najwyżej 2/3 nowego 450D, to nie wiem jaki jest sens wprowadzania takiego odświeżonego 400D na rynek.
Ostatnio edytowane przez PaRaGaS ; 10-06-2008 o 18:42
Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
Last.fm | www.marekpraski.pl
Trzeba przyznać, że od czasów 20D i 1dmk2 sporo się zmieniło i teraz wszystkie nowe canony mają zarąbiście ostre JPGi. Po RAWach widać ze spora w tym zasługa bardzo delikatnego filtra AA. Trochę żałuję, że nikon uległ krytyce mory w d70 i w nowych modelach stosuje silniejsze (niż d70 i nowe modele canona) filtry AA.
Ps. To taka mała refleksja po obejrzeniu pierwszych sampli z 1000D![]()
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Doczytałem - cena 200 ojro niższa w zamian za brak czujnika IR do pilota, ogumowanego uchwytu, spota i 2MP mniej, i pewnie jeszcze o czymś zapomniałem.
Litości, przecież ta puszka nawet pozwala na montaż gripa z 450D!!
Nie mogli zwyczajnie, demonstracyjnie obniżyć ceny 450D zamiast robić cyrku z nowym modelem?
Zaraz zrobi się taki burdel jak na rynku aparatów kompaktowych, a księgowych i tak nie uda się przekonać, że tania lustrzanka dla masowego odbiorcy to JEST wykonalne.
No i zastanawia mnie, co teraz zrobi Canon po uruchomieniu całej medialnej machiny dla promocji 450D.
Gdzie tu miejsce dla kolejnej, prawie identycznej puszki?
Ostatnio edytowane przez PaRaGaS ; 10-06-2008 o 19:01
Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
Last.fm | www.marekpraski.pl
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
To jest proste kumanietylko Nam hobbystom cieżko to przychodzi
Producenci sprzetu nie dbają o to aby Nam się żyło lepiej i abysmy mieli coraz lepsze i wygodniejsze aparaty, ani o to aby wszystko było proste i przejrzyste. Oni dbają o wyciaganie kasy z Nas i zarabianie milionków dolarków. Do tego są im potrzebne te różne cudeńka co wytwarzają. Im ich więcej, zróżnicowanych modeli tym latwiej łowi się klienta i kroi go z kasyJak w przysłowiu w mentnej wodzie łatwiej rybe złapać. Im więcej modeli tym łatwiej pozyskiwać klienta, łatwiej go utrzymywać i więcej szumu i darmowej reklamy mają producenci chociażby na forach internetowych uskutecznianej przez różnych polecaczy tej czy tamtej marki. Zostając w klimacie niezroumienia poczynań producentów niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego D300 nie ma prawdziwego ISO 100 o ISO50 nie wspominając bo chciałbym aby było
![]()
![]()
Ostatnio edytowane przez robin102 ; 10-06-2008 o 19:39
Skontaktuj się z nami