Pytanie od amatora do profi - jutro mam impreze w pełnym słońcu (mam nadzieje) Będę robił na dworze i doświetlał SB 600. Jaki WB ustawić? słońce czy lampa? a może jeszcze coś innego. Musze robić w JPG i nie będę miał czasu eksperymentować. Proszę bardziej doświadczonych o pomoc a nie równanie mnie z ziemią.
Dziękuje i pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami