Ale o co Ci chodzi? Przeciez m_a_j_k_e_l wkleil Ci instrukcje, a ja napisalem jak dzialaja te dwa programy, o co Ci jeszcze chodzi? Mamy Ci to narysowac? Nie mozesz zrozumiec, ze w trybie P aparat(!) ustawia czas i przyslone, a Ty, mozesz jedynie krecac glownym kolkiem nastaw zmieniac ich kombinacje, a w trybie S Ty sam(!) ustawiasz czas, a aparat przyslone i mozesz zaglowac tylko czasem. Ja tego nie potrafie inaczej wytlumaczyc.
Szukaj





Skontaktuj się z nami