Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Najlepsza Karta?

    Witajcie.Chce kupic sobie karte do Nikona D80 chce zeby byla szybka i z dosc duza pojemnoscią co polecacie.
    Cena nie gra duzej roli ale fajnie bedzie jesli podacie ja i powiecie mi co nie co o tych kartach.Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie Odp: Najlepsza Karta?

    Proponuję ASA PIK. Jest najlepsza i najwyżej notowana ze wszystkich kart.

    A tak na poważnie. GOOGLE się zepsuły, czy nie potrafisz jeszcze czytać?
    Jacek

  3. #3

    Domyślnie Odp: Najlepsza Karta?

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Proponuję ASA PIK. Jest najlepsza i najwyżej notowana ze wszystkich kart.

    ...
    No co Ty ? Najwyzej jest JOKER

    Pozdrawiam DJS

    Ps : Jak mój przedmówca - uzyj wyszukiwarki bo juz tyle zostało napisane na ten temat ze strach
    Dwie "pięćdziesiątki"

  4. #4

    Domyślnie Odp: Najlepsza Karta?

    Tak szczerze to potrafie nie musisz byc nie mily ale w GOOGLE to ludzie pisza wszystko zeby zachecic czlowieka do kupienia jakiegos produktu a o ile nie myle sie to to forum jest specjalnie do takich rzeczy.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Najlepsza Karta?

    Cytat Zamieszczone przez Minik Zobacz posta
    (...)a o ile nie myle sie to to forum jest specjalnie do takich rzeczy.
    Zgadza się, dlatego google

    http://www.google.com/custom?hl=pl&i...m.nikon.org.pl

    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  6. #6

    Domyślnie Odp: Najlepsza Karta?

    no dobrze juz:P

  7. #7
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie Odp: Najlepsza Karta?

    A po co Ci "szybka" karta? W D40 2,5 kl./sek rekordem nie jest, więc może chodzi Ci o szybki zrzut z czytnika do kompa?
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  8. #8

    Domyślnie Odp: Najlepsza Karta?

    Ja mam D80 i chodzi mi o szybki zrzut z aparatu na karte i to zdjec w foramacie RAW'a

  9. #9

    Domyślnie Odp: Najlepsza Karta?

    To sobie musisz specjalny akcelerator dokupić, tylko że jeszcze nikt tego nie produkuje. Przestań sobie głowę zwracać, kup jakiegoś SanDiska II (lub III jak masz kasę i chcesz mieć jeszcze lepszą kartę) i idź robić zdjęcia.
    Jacek

  10. #10
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie Odp: Najlepsza Karta?

    Cytat Zamieszczone przez Minik Zobacz posta
    Ja mam D80 i chodzi mi o szybki zrzut z aparatu na karte i to zdjec w foramacie RAW'a
    Sorki http://www.optyczne.pl/38.3-Test_apa...ytkowanie.html
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •