Witajcie.Chce kupic sobie karte do Nikona D80 chce zeby byla szybka i z dosc duza pojemnoscią co polecacie.
Cena nie gra duzej roli ale fajnie bedzie jesli podacie ja i powiecie mi co nie co o tych kartach.Pozdrawiam
Szukaj
Witajcie.Chce kupic sobie karte do Nikona D80 chce zeby byla szybka i z dosc duza pojemnoscią co polecacie.
Cena nie gra duzej roli ale fajnie bedzie jesli podacie ja i powiecie mi co nie co o tych kartach.Pozdrawiam
Proponuję ASA PIK. Jest najlepsza i najwyżej notowana ze wszystkich kart.
A tak na poważnie. GOOGLE się zepsuły, czy nie potrafisz jeszcze czytać?
Jacek
Tak szczerze to potrafienie musisz byc nie mily
ale w GOOGLE to ludzie pisza wszystko zeby zachecic czlowieka do kupienia jakiegos produktu a o ile nie myle sie to to forum jest specjalnie do takich rzeczy.
Zgadza się, dlatego google
http://www.google.com/custom?hl=pl&i...m.nikon.org.pl
![]()
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
A po co Ci "szybka" karta? W D40 2,5 kl./sek rekordem nie jest, więc może chodzi Ci o szybki zrzut z czytnika do kompa?
D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd
Ja mam D80 i chodzi mi o szybki zrzut z aparatu na karte i to zdjec w foramacie RAW'a
To sobie musisz specjalny akcelerator dokupić, tylko że jeszcze nikt tego nie produkuje.Przestań sobie głowę zwracać, kup jakiegoś SanDiska II (lub III jak masz kasę i chcesz mieć jeszcze lepszą kartę) i idź robić zdjęcia.
Jacek
D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd
Skontaktuj się z nami