Witam,
Nabyłem ostatnio takie cudo, nawet fajny aparat, ale niepokoi mnie jedna rzecz.
Czasami (nie ustaliłem jeszcze zależności), szczególnie zaraz po włączeniu aparatu (po wymianie baterii, albo kilkugodzinnej przerwie w robieniu zdjęć, albo po włożeniu wyczyszczonej karty pamięci) po naciśnięciu spustu migawki, migawka otwiera się, ale nie zamyka (jakby czas B) a na wyświetlaczu pojawia się "err", po ponownym naciśnięciu spustu, migawka się zamyka, "zdjęcie" zapisuje się na karcie i kolejne zdjęcia robią się już okey.
czy to przypadłość tego aparatu, czy może jakaś usterka nadająca się do serwisu?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami