Kiedyś wyczerpały mi się aku i pozyczyłem od kumpla, po włożeniu ERROR
Szukaj
Kiedyś wyczerpały mi się aku i pozyczyłem od kumpla, po włożeniu ERROR
Napisał szelas:
Jakieś stare to oprogramowanie masz-może rzeczywiście tu przyczyna tych zawieszek?Kod html:pytanie dodatkowe, mam firmware 1.0, czy warto robić upgrade? czy mogę to zrobić sam czy trzeba do serwisu się z tym wybrać?
U mnie po zakupie w 2006r było bodajże 2.11. W serwisie wgrali 2.18-podobno lepiej z lampą itd. Ja różnic istotnych nie stwierdziłem-miałem tylko wrażenie, że odcień barw na AWB lekko się zmienił...Pewien tego nie jestem, bo po miesiącu użytkowania body była zmiana oprogramowania.
W serwisie ta usługa jest robiona podobno za niewielką opłatą-zdaje się że było ok.20zł. We własnym zakresie chyba trudno-w każdym razie odradzali...
Pozdrawiam
Marek
Zakon Fuji
Potwierdzam uaktualnienie to chwilka tylko karta xd i trzeba pamietac o zasilaniu![]()
jak zalozone nowe i na pewno sprawne to akumulatorki wystarcza
potrzebny zaslacz
chyba ze jakis wybredny mam egzemplarz
D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty
jesli tak to przepraszam za wprowadzenie w blad, wydawalo mi sie ze uaktualnialem soft bez zasilacza
Skontaktuj się z nami